pişman olmazsınız

yavuz31

Usta Üye
Acizane
yıllarca 5-4-3-2 + 1 ler aldık hep çok güzel ses aldık harika dedik ama yanılmışım bots vestel ve adını çıkaramadığım bir çok ses sistemine para verdim veya verenleri gördüm ancak son 2 ay içinde öyle bir şey yaptımki bende devrim oldu belki sizler için basit kalabilir ama ben hala şoktayım şöyleki;bir ses sistemi almayı kararlaştırdım 800 tl civarında ve gittim yamaha ve pıoneer baktım fiyatlar 3000 ile 6000 tl arasında vaz geçtim dudağım uçukladı daha sonra mısır çarşısına gittik bir arkadaşımla elektronik teknikeri uzman bir arkadaş bana kenwood marka kra5070 transistörlü amfi gösterdi ve orjinal hoparlörünü 4 ad toplamda 400 wat bağladık çalıştırdık olmaz böyle birşey bu kadar yüksek bir ses ve kalite hayatımda görmedim sesi %15 açsanız durulmuyor ortalık inliyor aldım 400 tl amfi 900 tl hoparlörler 250 tl jbl marka 38 CM kabinli 1500 wat subwofar ve 200 tl jameson 2500 wat amfi yanınada panasonic dvd bluray eve kurdum yarı ses verdiğimde mahalle düğün var diye toplanıyor ve mükemmel bir ses kalitesi ile sinema keyfi

kısacası arkadaşlar 4+ vestelmiş 5+sonny miş yok efendim şuymuş buymuş yazık paralarınıza gidin mısır çarşısından japon malı kenwood yada tecnics veya pıonner alın bakın keyfinize emin olun verdiğiniz paralara yazık pişman olmazsınız saygılar.

bunu zaten biliyoruz ama sen sony i ezikleme arkadaşım:)
ben şu anda samsung üretimli bir entegreden mamul ettiğim bir amfiyi kullanıyorum.
https://www.youtube.com/user/yolgezer74/videos al bu kanalım. burda bir sony üretimli amfiye sahip teyp de var. ne yazık ki üreten kişinin hatası hoparlörler patlamasına neden olmuş. ancak yarı sesde bile çok iyi ses vermektedir.
senin o 1500 wattlıkları bilmem. bunlar oldukça güzel ses veriyor. ki çok daha güzelleri de var inan piyasada.
ki vestelin iyi ses verdiğini iddia eden bir allahın kulunu da duymuş değilim.

syn yolgezer ben sony derken media mark ve teknosada satılan 5+1 sinema setlerinden bahsettim Vestel sony beko philips bunların 5+1 lerini almayın dedim amfileri zayıf

transistörlü tecnics pıoneer kenwood bunları alın dedim daha güçlü ses daha net ses ve uzun ömürlü

VESTEL mi aman aman vestelin tüm ürünlerinden sıtmaya yakalanmış gibi kaçıııın sakın sakınn

her sony yazanı orj sony mi sanrsın sen :)
gerçek sony değil onlar çin de üretilmiş traş makineleri.
sana sony shake der geçerim. 2.4 kw stereo. bir dinle:)

her sony yazanı orj sony mi sanrsın sen :)
gerçek sony değil onlar çin de üretilmiş traş makineleri.
sana sony shake der geçerim. 2.4 kw stereo. bir dinle:)

ben çakma ürünlerdende bahsetmiyom media mark veya teknosa çakma ürün satmaz sadece sesi 5+1 sony vestel beko veya boots veta gibi markalarda ilk sesi duyduğunuzda ooooo harikaymış demesin arkadaşlarımız ben mısır çarşısından 2 ci el tertemiz kenwood 4 kolon 200 wat orjinal transistörlü ses sistemi aldım yanınada JBL 1500 wat sobwofur mükkemmel bir ses kalitesi bir mahalleyi kaldıracak kadar net ses kalitesinde düğün yaparsınız o halde neden 600 tl gidip media mark teknosa veya vatandan 2 yıl sonra hırlayarak çalışacak yada arızalanacak çok kötü bir ürün alayım

arkadaşımm, sony var sony var. sony var squnny var.
takmışssın bir kenwooda gören de dünya ondan ibaret:) o dinlediğin müzikleri işleyen stüdyolar hep sony dsp ve işlemcilerini kullanıyor.
sen, 5.1 ses sisteminde kalite arıyorsun ya zaten bundan başka bir şey demiyor ve susuyorum ben.

işte o 5+1 leri almasınlar diye söylüyorum onlarda iş yok 5 para etmez alacaksa arkadaşlar

pıonner
tecnics
kenwood
yamaha
sonny

kicker
jbl
jameson
panasonic

bunlardan şaşmayın

Forum istatistikleri

Konular