Phılıps 9225 elektrikli süpürge için yardım lütfen...

Esma Agah

Üye
Geçen hafta orijinal sitesinden hepa 13 iç filtre-dış motor filtresi alıp değiştirdiğimiz ve Dün çalıştırıp kapattığımız elektrik süpürgemiz bugün açtığımızda sadece en baştaki ve sondaki ışıklar yanıyor çalışmıyor.Kronik rahatsızlığımdan dolayı tamir içinde götüremeyiz şu dönemde yardım edebilir misiniz?
ECC32CEC-345F-4DED-968A-14E39948F41A.jpeg

https://www.p4c.philips.com/cgi-bin...38&scy=LT&slg=TUR&view=aa12_view_partial.html

Soru
Uzaktan kumandadaki LED'ler/ekran simgeleri ne anlama gelir?
Yukarıda
Uzaktan kumandanızda ekran var mı?
- Ekranın ortasındaki sayı, süpürme işlemi yaptığınız süreyi gösterir.
- Üst sağ köşedeki simge, ne kadar pil gücü kaldığını gösterir.
- Üst sol köşedeki simge, filtre temizlenmesi gerektiğinde yanıp söner.
- Ekranın altındaki simgeler mevcut emme gücü düzeyini gösterir.
Ekranı olmayan bir uzaktan kumandanız mı var?
- Kontrol panelindeki bir düğmeye bastığınızda uzaktan kumandadaki kızılötesi etkin ışık yanıp söner. Pil azaldığında ışık sürekli yanar. Herhangi bir düğmeye basmazsanız, ışık, filtreyi temizlemeniz gerektiğini hatırlatmak için 15 saniye boyunca yanıp söner.

Kullanıcı kılavuzunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Eğer yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

https://www.p4c.philips.com/cgi-bin...38&scy=LT&slg=TUR&view=aa12_view_partial.html

Soru
Uzaktan kumandadaki LED'ler/ekran simgeleri ne anlama gelir?
Yukarıda
Uzaktan kumandanızda ekran var mı?
- Üst sağ köşedeki simge, ne kadar pil gücü kaldığını gösterir.
- Üst sol köşedeki simge, filtre temizlenmesi gerektiğinde yanıp söner.
- Ekranın altındaki simgeler mevcut emme gücü düzeyini gösterir.
Ekranı olmayan bir uzaktan kumandanız mı var?
- Kontrol panelindeki bir düğmeye bastığınızda uzaktan kumandadaki kızılötesi etkin ışık yanıp söner. Pil azaldığında ışık sürekli yanar. Herhangi bir düğmeye basmazsanız, ışık, filtreyi temizlemeniz gerektiğini hatırlatmak için 15 saniye boyunca yanıp söner.

Kullanıcı kılavuzunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Eğer yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenize yardımcı olmadıysa, lütfen Philips Müşteri Destek Merkezi'yle bağlantıya geçin.

Öncelikle teşekkürler bizim makinanın ışıkları gönderdiğiniz videodaki gibi yanıp sönmüyor aksine makinayı fişe taktığımızda en baştaki ve en sondaki ışık sürekli yanıyor ve makina çalışmıyor. risk grubunda olmasam çıkacağız ama şuan dışarısı benim için aşırı tehlikeli ve evin süpürülmesi gerek lütfen yardım

Yardım edebilecek kimse yok mu acaba İstanbul’da dışarı çıkamam şuan

geçmiş olsun

daha önce talaş ve beton tozları için kullandınız mı ?
yanık kokusu geldi mi ?

Ekranın altındaki simgeler mevcut emme gücü düzeyini gösterir diyor
çalışması emiş güçü ile olabilir filitre tıkanık veya başka bir hortum gibi yer .
çalışmıyor derken sadece ışıkları yanıyor ?
yoksa bir an çalışıyor duruyor ?
bir an çalışyor duruyorsa hortumu tıkanık olmasın .
hortumsuz olmadan çalışıyormu ?

bu demek olduğunu . pilden bahsediyor anlayamadım .

Ekranın altındaki simgeler mevcut emme gücü düzeyini gösterir diyor
min max emme gücünün ayır yeri imiş burayı ayarlar yapın ne olacak .

Philips FC9225 / 01 Marathon Autoclean Elektirikli Süpürge

kapatıyor sonra kendini temizlemesi yuvarlak ışık yanan yere basıyor sonra toz haznesini açıyor .

ÇÖZÜM OLMUŞTUR...
Forumdan @arkaplan isimli arkadaşın dediği gibi makinanın her yerini güzelce söküp nemli bir bezle sildikten sonra kurulayıp iyice temizledik ve hiç bir sorun kalmadı.tekrardan teşekkürler

Geçen hafta orijinal sitesinden hepa 13 iç filtre-dış motor filtresi alıp değiştirdiğimiz ve Dün çalıştırıp kapattığımız elektrik süpürgemiz bugün açtığımızda sadece en baştaki ve sondaki ışıklar yanıyor çalışmıyor.Kronik rahatsızlığımdan dolayı tamir içinde götüremeyiz şu dönemde yardım edebilir misiniz? Ekli dosyayı görüntüle 63375

böyle nalet şeyleri nasıl buluyorsunuz? Arçelik alsaydınız böyle dertleri olmazdı.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri