Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tur videolarin hile oldugu ve ceken kisilerin bazilari hileyi nasil yaptigini anlattigi videolari var.

Usenmedim ayni duzenegi bende kurdum. Motor donmuyor. Bir noktada takilip kaliyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu mevzuları üfürenlerin hiçbirinin elektrikçi altyapısı yok , yok polis , yok makine mühendisi, falan fındık. Asenkron - senkron motor ve generator teorisini - terminolojisini bilen birinin böyle martavalların peşinden koşmasının imkanı yok.

Bu tur videolarin hile oldugu ve ceken kisilerin bazilari hileyi nasil yaptigini anlattigi videolari var.

Usenmedim ayni duzenegi bende kurdum. Motor donmuyor. Bir noktada takilip kaliyor.
Merak ettim düzeneği bozmadiysan video atar misin

Duzenek bir posete toplanip iş yerinde depoya kaldirmistim.

Sorun şu,

Sayin @Under Ground arkadasimizinda belirttigi gibi senkron veya asenkron motorlari tanimadan bu tur bir motorun calismasini saglayamazsiniz.

En temel öge bir elektrik motorunda degisken manyetik alan olusturmak. Bu degisken yani donen manyetik alani ac dalga olusturuyor.

Peki bu free enerji videolarında degisken alan nasil olusturuluyor? Degisken alan olusturmadan motor nasil dönüyor?

Nasreddin Hoca masalı gibi; Hoca alacaklısına borcunu nasıl ödeyeceğini anlatır, yol kenarına dikenli tel çekeceğim, koyunlar geçtikçe yün toplanacak (bedavadan) o yünü biriktirip satacağım (havadan gelen para)!

Yol nerde şehirde, koyun var mı ... alın size koca bir sıfır ;)!!! @seniorYG paylaştığın düzeneği birebir yap aynen çalışıyor mu vidyo yap düşüncelerini paylaş.

Nasreddin Hoca masalı gibi; Hoca alacaklısına borcunu nasıl ödeyeceğini anlatır, yol kenarına dikenli tel çekeceğim, koyunlar geçtikçe yün toplanacak (bedavadan) o yünü biriktirip satacağım (havadan gelen para)!

Yol nerde şehirde, koyun var mı ... alın size koca bir sıfır ;)!!! @seniorYG paylaştığın düzeneği birebir yap aynen çalışıyor mu vidyo yap düşüncelerini paylaş.
Bu düzenek çalışır çalışmaz demedim çünkü bu konuya yabancıyım. Burada sıradan bir takipçiyim. Yapan kişinin videosunu isted çünkü çalışmadığını da görüp anti tez çıkartmak lazım. Herhangi bi iddiam yok.

Son dakka uzaydan bilinmeyen...
Alaycı tavırlarla saçma sapan yazılar yazan beyfendiler. Neden bu kadar zorunuza gidiyor. Madem inanmıyorsunuz veya sizde uzman atom profesörü
R0pqLR.jpg
arkadaşlar gibi düşünüyorsunuz. Lütfen değerli zamanınızı boşa harcamayınız. Yazmayın ve okumayınız....

Alaycı tavırlarla saçma sapan yazılar yazan beyfendiler. Neden bu kadar zorunuza gidiyor. Madem inanmıyorsunuz veya sizde uzman atom profesörü
R0pqLR.jpg
arkadaşlar gibi düşünüyorsunuz. Lütfen değerli zamanınızı boşa harcamayınız. Yazmayın ve okumayınız....
Bu konuda olayın hiç konuşmak istemediğim başka boyutları var oda şu ki enerji üretim ve tüketim dünyası kocaman milyar dolarların döndüğü bir sektördür. Kalkıp birisinin havadan bedavaya bir enerji üreten sistem makina ot çöp her neyse ürettiğini iddia etmesi bu sektör için herhalde çokta iyi olmaz , bu sektörün kodamanları o zımbırtıyı ürettiğini iddia eden arkadaşı açıklanmayan sırlarıyla birlikte uzay mekiğine koyup uzayın sonsuz derinliklerine bir daha gelmemek üzere gönderirler herhalde. Bu bedavaya enerji üreten arkadaşlar sağ salim aramızda olduğuna göre ortada dönüp duran muhabbet kocaman bir balondan başka bir şey değildir malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,274
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Yeni konular

Geri