Perendev Motoru Hakkında

manyetik

Üye
arkadaşlar bu perendev motoru hakkında bilgisi olan var mı?Bu motoru yapmak istiyorum ve bana yardımcı olabilecek türkce bir kaynak arıyorum.Mantık olarak kavradım ancak püf noktaları hakkında yardımlarınızı bekliyorum
ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşım bende yıllardır araştırıyorum bazı deneyler yaptım ama olmadı , aslında olmaz değil çalışır ama imkanlar ve atölye kısıtlı , öyle her parçayı dışarda yaptırmayada ne zaman nede para yeter...bende bu işlere temelden başladım yani önce her ekipmanın elimin altında olacağı bir atölye yapmaya başladım..

Madem bu işlerle uğraşıyorsun önce ufakta olsa bir atölye kurmak gerek ben evin bir odasını atölye yaptım zamanla tüm makina ve alet(matkap, freze, elekt.testere,torna vs.vs.) setini tamamlamaya çalışıyorum hatta bazı makinnalarıda kendim ürettim .

Bilmiyorum belki seninde kendi çapında daha kapsamlı bbir atölyen vardır belki , ben yinede burayı okuyan ve bu işe başlıyacak diğer rkadaşlara bir fikir olarak yazma ihtiyacı duydum

Gelelim perendev motoruna ben çalışan modellerini syrekte olsa izledim netten gerçektende çalışıyor bu sistem ama deneyerek görmek lazım bir iki başarılı link vereyim başarılar...
MAGNET MOTOR 6000 RPM BETTER QUALITY VIDEO.mp4 - YouTube
single-Puls V-gate Magnet Motor replication - YouTube

yaklaşık olarak 6 7 yadır bu işin üzerinde sonuça ulaşmama allahın izniyle 1 ay kadar kaldı yaptım ve dakikada yaklaşık olarak 6000 dvr alıyorum kısa bir süre sonra elektrik üretcem saygılar....

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri