Pcb Plotter Program Yardımı

İyü Günler Arkadaşlar.
Devre çizen bi cnc yapmayı planlıyorum.
Aresten adığım G kodlarını CopperCam ile Mach 3 ün anlayacağı dile çevirmem gerektiğini biliyorum fakat Mach3 ve CopperCam adlı programların tam sürümlerini bulamıyorum. Mach3 hadi halledilir de CopperCam ne kadar kaynak araştırdıysam bulamadım.
CopperCam programını upload edebilecek veya link verebilir misiniz ?

Örnek çalışma videosunu linkte veriyorum

Teşekkürler...

Ücretli bir yazılımı warez olmayan bir forumun üyelerinden bulabileceğini sanmıyorum.

Crackli hali bile olur bir yerde bulamadım şu CopperCam'ı

Coppercam zor.
PlanetCnc nin programı gerberden Gcode çıkarabiliyor.
Eski sürümleri gerber-gcode dönüşümü için lisans da istemiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Devre çizen derken kalemle çizmek mi, kazımak mı?

Coppercam zor.
PlanetCnc nin programı gerberden Gcode çıkarabiliyor.
Eski sürümleri gerber-gcode dönüşümü için lisans da istemiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Devre çizen derken kalemle çizmek mi, kazımak mı?
Kazıma işlemi şimdilik değil. kalemle çizmek için

Herkese merhaba,oğlumun doğumundan beri giremiyordum foruma. Şimdi yavaş yavaş zaman ayırabilirim diye düşünüyorum.
Aslında konu kirliliği olmaması açısından hem kalemle çizmek hem de kazıma konularındaki tecrübeler buradan paylaşabilirse güzel olur diye düşünüyorum. (Umarım atladığım aynı konunun başlığı yoktur)
Forumu şöyle bir tarayıp araştırdığımda aesenyurt arkadaşımızın kazıma yapmaktan vazgeçip pvc baskı makinası yöntemini kullandığını okudum. Kazıma için hangi programlardan gcode dönüşümü kullanılıyor. Sonuç, çizimde dikkat edilecekler, dez avantaj ve avantajlar neler acaba? Benimde merak ettiğim bir konu olduğundan değerli forum üyelerinin paylaşımlarını merakla takip edeceğim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri