pc yardım

pscioo

Üye
arkdaşlar benim bi sorum olucak size iananın bunun icin çok teknik servise giitim ama olmadı anlmaıyorumda benim bi anakrtım vardı eski p5 wifi asus marka bu ilk aldım zamanlar bazen çok nadir de olsa açmıyodu önemsemedim sistemi birazda geliştirmiştim 4 gb ram 2.6 core2 512 ati asus 3870 ekran kartıı 700 w fsb power işte sonra pc bazen açılıyor bazen açılmıyorduu böyle bi kaç giiti sonra anakrtandır diye değiştridm asus maximus aldm bide zotac gtx 260 ekran kartı aldım 1 tanede asus vento kasa aldım toplatım işte yine aynı sorun dewam ediyoo anlamıyorum deliricemm pc kapatımda bazen açılıyo bazen açılmıyooo açılmadında ekran kartının fanı dönmüyo açıldında dönüyoo sizce neydendir artık bıktım işlemcidemi değiştiriym analmıyorum böyle oluyoo p4 kasa takıyorum onda bi soruun yok elektiriksel diye düşünmştüm ama anlamıyorum ne olur bilne biri varsa bana yardım etsin mail adresim [email protected] anlamıyorum artık neyapyım diye sistemimse bu

e6750 core 2 2.6 işlemci
500 gb samsung hardısk sata 2 tane var toplam 1 gb
4gb ram adata 800 mhz
zotac nvıda gtx 260
asus dvd rw sata
700 w fsb power

artık aklıma dağa neypcam bieşy gelmiyo lütfennn yardımcıı olunn arkaşlarrr lütfennn okadar masraf yaptım değmiyoo icime oturuyooo

Açma kapama tuşunda problem olmadığına eminseniz. Power supplyı değiştirip tekrar denemenizi tavsiye ederim.

yok kasada yeni power la da alakası yok eski power dada aynısını yapıyoduuu başka bişey var

öncelikle geçmiş olsun bilgisayarda böyle problemleradmı deli eder walla :D
hocam önce bi bios update yapmayı dene.overclock falan vara iptal et.birde ramlerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığını kontrol et.restart ve açılmama sebebi genelde ramler olabiliyor. Olmadı rem'leri teker teker takıp çalıştırmayı dene bilgisayrını.. sonuçları paylaşırsan seviniriz :)
kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri