Paskomya sözünü tuttu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paskomya ustaya ne olduğunu yazabilir misiniz ?
Yönetim ceza vermiş küstü gitti.

Paskomya usta forumda kalsın diye en çok nefes tüketen arkadaş nerede acaba diye merak eden bir allahın kulu yok . Vefanin sadece istanbul da bir semt olduğu yalan değil gerçek malesef . Yazık .

Son düzenleme:
Usta tatil moduna mı geçti, yoksa iletişimi mi koptu, gerçekten merak ettim! Bodrum'da olupta iletişimi olan var mı?
Banlanmışsa görülmez mi, yönetici arkadaşlar bilgi verebilirler.

Usta tatil moduna mı geçti, yoksa iletişimi mi koptu, gerçekten merak ettim! Bodrum'da olupta iletişimi olan var mı?
Banlanmışsa görülmez mi, yönetici arkadaşlar bilgi verebilirler.

Kendisiyle görüştüm, bir süre rahatsızlık geçirmiş, şuan sıhhati yerinde, forumdan kaydının silindiğini söyledi.
uzun bir listeye selam söylememi de istedi. "sami inci-nevzateke - arkaplan- erhan_tr- ardem-sasen1- confickerbelası- mr yamyam-bolubeyi- huh-meh- rsimsek-ak kur tek ikayserili- bu arkadaşlara bilgi verirsen sevinirim"

Kendisiyle görüştüm, bir süre rahatsızlık geçirmiş, şuan sıhhati yerinde, forumdan kaydının silindiğini söyledi.
uzun bir listeye selam söylememi de istedi. "sami inci-nevzateke - arkaplan- erhan_tr- ardem-sasen1- confickerbelası- mr yamyam-bolubeyi- huh-meh- rsimsek-ak kur tek ikayserili- bu arkadaşlara bilgi verirsen sevinirim"
Aleyküm Selam...

Fırsat olunca sizde selamımı iletirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,606
Kullanıcılar
450,608
Son üye
cemaliev

Yeni konular

Geri