PARADOX SPECTRA 728...

hakan0020

Üye
MERHABALAR.ARKADAŞIMDAN PARADOX MARKA SPECTRA MODEL 1728 ANA ÜNİTE + 726 PLUS PİR DEDEKTÖR (7 ADET) + EDS MARKA İÇ VE DIŞ SİREN + 3 ADET PANİK BUTONU + 30 METRE DT-8 ALARM KABLOSU ALDIM.BU SİSTEM AZ KULLANILMIŞ VE BİR MAĞAZADAN SÖKÜLMÜŞ.BEN BUNLARI ANA ÜNİTE DAHİL KABLO KANALLARI İLE TÜM EVİME MONTE ETTİM VE TÜM KABLOLARI ANA ÜNİTEYE ÇEKTİM.YANLIZ ŞÖYLE BİR SORUNUM VAR.PARADOX SİTESİNDEN İNDİRMİŞ OLDUĞUM SİSTEM KURULUM KİTAPÇIĞINDA PROGRAMLAMA HARİCİNDE PİR DEDEKTÖRLERİN NASIL BAĞLANACAĞINA DAİR BİR ANLATIM FAZLA YAPILMAMIŞ.BEN 5 ADET PİR DEDEKTÖR VE 3 ADET ACİL PANİK BUTONUNU BU SİSTEME NASIL BAĞLAYABİLİRİM???PİR DEDEKTÖRLERİN TAMPER SWİTCH'LERİNİ NASIL KULLANACAĞIM??BİRDE 3 ADET PİR DEDEKTÖRÜ 1 ZONE DİĞER KALAN 2 PİR DEDEKTÖRÜ KALAN 2.İNCİ ZONA BAĞLAMAK İSTİYORUM.BUNLARI NASIL YAPACAĞIM VE DİRENÇ BAĞLAYACAKMIYIM.ELİMDE 2.2 K OHM VE 1 K OHM DİRENÇLER MEVCUT BUNLARI NASIL TAKACAĞIM.İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM.ANTALYADAYIM.SADECE KABLO BAĞLAMAK VE PROGRAMLAMAK İÇİN ANTALYADA BENDEN ALARM SİSTEMİ PARASI KADAR MONTAJ PARASI İSTEDİLER.LÜTFEN YARDIM EDİN.TEŞEKKÜRLER.HAKAN..:mad::mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
VİDEOFON GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İthalatçı firmadır. Bağlantıya geçerseniz ürün sattıkları bir firmayı size yönlendirebilecekleri kanaatindeyim.

Uzman bir kişinin montaj ve program yapması her zaman daha mantıklıdır. Ayrıca servis hizmetide alırsınız anladığım kadarıyla montaj işini bitirmişsiniz, makul bir fiyatla yapılabilir.

paradox alarmın yetkilileri ile görüştüm.montaj için beni antalyada birkaç güvenlik sistemi yapan firmaya yönlendirdiler.ama montaj için benden alarm parası kadar ücret isteyince bende kendim monte ettim.yanlız kablo ve programlamada birde pir sensörlerin açısında tereddüt ettim.bir bilen varsa bana yardım etse çok memlun olacağım...

arkadaşım şimdi sana bir adres vereceğim paradox 1728 spectra ile ilgili tüm dokumaları bulucaksın ve ayrıca takıldığın yerde benim iletişim bilgilerimden cepimi al ben sana telefonda da ayardımcı olurum kolay gelsin adresim wwww.ozdamarguvenlik.com/destek.html

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri