paradox reset

benim bir panelim var paradox keypad hatası veriyo bunu nasıl düzeltirim ve reset hakkında bana bilgi verirmisiniz!!!

spectra 1738 panelin resetlenmesi ve en baştan programın yapılmasını ...Keypad hatası verdiği için de kart üzerinden resetlemek mümkün mü??? Sordum

Hım arkadaşım bilmem işine yararmı bi bak bakalım.saygılar

Ekli dosyalar

• spectra 1738 paneli.rar
    422.3 KB · Görüntüleme: 26
öncelikle verdigin bilgi için teşekkürler. paradoxda dsc gibi pgm 1 ile zone 1 arasında kısa devre yapsak kartan resetleyebilirmiyiz bir bilgin varmı

Sn.xx_tekniker ,kartın üzerinde reset jumperi var.Bu jumper normalde boştadır.Yani uçları kısa devre yapmaz.AC ve DC bütün beslemeyi kestikten sonra,jumperi tak.Enerjileri besle 10 sn. sonra jumperi çıkar.Fabrika ayarlarına döner.Kolay gelsin...

arkadaşlar bende paradox 728 ult var bununla ilgili kurulum ve kullanma kılavuzu lazım bir türlü kuramadım bide reset nasıl cekilir bu alete yardımcı olursanız sevinirim..

Sn.senkronelek,panelin AC ve DC tüm enerjisini kes.PGM ile Zone 1 arasına bir kablo bağla,Panelin enerjilerini besle,10 sn.sonra PGM ile zone 1 arasındaki bağlantıyı sök.Fabrika ayarlarına döner.Kolay gelsin.

xx_tekniker ' Alıntı:
öncelikle verdigin bilgi için teşekkürler. paradoxda dsc gibi pgm 1 ile zone 1 arasında kısa devre yapsak kartan resetleyebilirmiyiz bir bilgin varmı

yok kardeşim panelin üstünde ortada pic yannda reset jumperi var ordan yapıcan dsc eğer montajcı kilidi yapılmışsa pgm ile zon 1 reseti calışmaz

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,204
Son üye
Arif1221

Yeni konular

Geri