DVR yazılım konusu?

digican

Üye
Herkese kolay gelsin.
dvr cihazı yazılım versiyon bilgisi için yardım ?
cihaz SPEEDRON SR 508 cihaz bilgisini açtığımda Yazılımı hakkında bilgi yok sadece model ve seri no çıkıyor bunu nereden bulabilirim ?

dvr cihaza eternet kablosu bağladığımda reset atıyor , port değiştirdim değişmedi yazılım yüklemem gerekir diye düşünüyorum .

VGA veya HDMI ile harici ekranda görüntü gelmiyor mu? Arayüzde sistem bilgileri olmalı. Marka olarak bu cihazı bilmiyorum.

Kapanıyor tekrar başlıyor Ethernet çek sorun yok ayrıca bu cihazdan iki tane var ikisinde aynı gün alındı ve sorunda aynı zamanda başladı güç kaynağı ölçüm değerler normal HD sorunu yok cam sorunu yok cihazlar sadece enerji verilip ve Ethernet ile açılınca yapıyor cameralar bağlı değil HD bağlı değil 2 dk gidip geliyor . Bana ilginç geldi yani kapandığında Vga yada HDMI zaten of oluyor

Tavsiyem etherneti takmadan yazılım sürümünü öğrenin ve varsa yeni yazılımı araştırın. İki cihaz da aynı sorunu yapıyorsa ethernet kablonuzda sorun olabilir mi?

Tavsiyem etherneti takmadan yazılım sürümünü öğrenin ve varsa yeni yazılımı araştırın. İki cihaz da aynı sorunu yapıyorsa ethernet kablonuzda sorun olabilir mi?
Cihazlar ayrı mekanlarda çalışıyordu sökülüp sağlam ortamda test edildi

İki cihaz da ethernet kablosunu takınca aynı sorunu yapıyorsa ethernet tarafa bakılmalı! Eğer daha öncesinde normal çalışıyorsa.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri