Paradox Alarm Yardım Edebilecek Var mı?

byvatan

Üye
paradox alarm var ve key ve dışarıdaki alarma giden kabloda bir hata sonnucu kopma oldu ve bundan dolayıda şimdi tab tuşuna bastığımda 148 yazıyor bu hata neden oluyor ve düzeltmesi kolay mı?

key dediğin kaypad ve dışarsı dediğin sirenmi ayrıca modeli ne

paradox alarm var ve key ve dışarıdaki alarma giden kabloda bir hata sonnucu kopma oldu ve bundan dolayıda şimdi tab tuşuna bastığımda 148 yazıyor bu hata neden oluyor ve düzeltmesi kolay mı?

dostum siren kablosu koptuğundan 1 akü zayıf 4 siren hatası 8de saat hatası veriyordur kabloyu tekrar bağlayıp beslemeyi tekrar verdiğinde sorun düzelir programlamadanda saat ayarı yapabilirsin

bana o zmana baya pahalıya patlamıştı bu kablo kopma olayı servis geldi akü bitmiş dedi aküyü değiştirdi beyni değiştirdi ve her neyse düzeltti ertesi gün yine aynı hatalar oldu bende kızdım ve paradox genel merkeze bildirdim olayı onlarda benden beynini istediler gönderdim arızalı denilen beyin bana geri gönderildi hiç bir hatası ve arızası yok diye buda konyalıların nasıl para göz bir esnaf olduğunu bir daha gösterdi arızalı olmnayan ürünü değiştirmelerinden dolayı

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri