Paradox 728 alarm cep numarasını ekleme yardım

1910urr

Üye
Arkadaşlar merhaba,
benim problemim cep numaramı alarm çaldığında beni aramasını istiyorum. bir türlü yapamadım. yapabilmem için en kolay hangi yolu izlemeliyim. 728 galiba cep numaraları için pek uygun değilmiş forumda okuduğum diğer konulara göre. modül takmam gerekirse en makul fiyatlısı hangisi acaba. sadece alarm kurulu iken alarm aktif oluğunda cep numaramı aramasını istiyorum. ekstra bir özelliğe gerek yok. yardımcı olursanız sevinirim.
iyi çalışmalar.

edit: önceden güvenlik şirketine bağlıydım. sürekli arıyordu onların numarasını(şehir içi sabit hat). daha sonra güvenlik şirketi ile sözleşmemi yenilemedim. şuan kart, güvenlik şirketini gereksiz yere aramasın diye panelin telefon girişini söktüm.

sahip olduğum kart ve kontrol paneli aşağıdaki gibidir.
paradox_728_ultra_panel_programlama-png.42641

Sn.191Ourr, bu modelde alarm izleme merkezine telefon hattı üzerinden bağlantı mevcut. Ama telefon arama modülü yok. Yapmanız gereken her hangi bir marka telefon arayıcı alıp panelin içinde besleme telefon ve tetik bağlantılarını yaparak kurulumu gerçekleştirmektir. Genellikle bunlar 4 veya 8 adet telefon numarasını sıra ile arayarak sizin kaydettiğiniz 20 sn.lik ses kaydını okurlar. Örneğin TD-200 Telefon Arayıcı, VD 2005 dialer.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri