pano imalatı ve otomasyon

metkav

Üye
Firma Ünvanı: Tuncer pano

Faaliyet alanı: her ölçü ve özellikte pano imalatı

Adres:
Onur mah. 45154 Sk. No:6/B (Barkal Kavşağı) seyhan ADANA

Telefon: 0535-9290577

Fax:

Web Sitesi: (varsa) tuncerpano.com

mail adresi: [email protected]

Yetkili Kişi:
Mete KAVCI

tüm sektörlerde ihtiyaç olan , her ebat ve özellikte , müşteri isteklerine uygun elektrik panolarını tse ve iso9000 belgeli olarak çok kısa sürede imal etmekteyiz
ayrıca otomasyon , mcc , akıllı ev sistemleri panoları da imal etmekteyiz hesaplı kaliteli hızlı çözüm

merhaba bır sorum olacak pano ımalatı derken iç montajı yapıyormusunuz yoksa sadece sac pano olarakmı ımalat eğer sac pano olarak ımalatsa 10 kwatt a kadar yarı iletken motor kontrolu motor koruma su seviye rölesı termık uzaktan telefonla aç/kapa elektrik kesıldı telefona mesaj termik attı mesaj motor çalışırken ısteğe bağlı yarım saatte bir çağrı özellıklerı olan bır kart tasarımı yapıyorum deneme aşamasındayım sızınle çalışabılırız.

Sayın Tekin 126
yukarıda bahsettiğiniz sistemi 1000 kişide birine satabilirsiniz. Eğer elektroniğe çök iyi hakimseniz hayvan kaşıma motor kartı yapınız. çok iyi pazarı var. Her 30 hayvana en az 1 adet lazım. 5000 hayvanlık bir çiftliği düşünün.
Biz bunların panolarını röleli olarak yapıyoruz. Ama piyasada yapılan kaşağılar hep elektronik kartla geliyor bizim pano kart fiyatının 6 katına filan ulaştığından besici diğerini tercih ediyor. ama bu kartlar çok arıza yaptığı için hep kaşağı üreticisi firmaya muhtaç kalıyorlar. yaparsan fiyatıda uygun olursa bol miktarda almayı düşünürüm. Bu konuyu buraya yazmayacaktım ama bizi engellediğinizden özel mesaj size gitmiyor.
OTOMATİK HAYVAN KAŞIMA FIRÇASI - Dailymotion video

merhaba bu sistem hakkında hıç bılgım yok maalesef elektronik konusunda mukemmelım desem palavra olur benım bu gıbı konulara ılgı gostermem buyuk bır kısmının imalatını yapıyor olmam ama dedığınız gıbı pıyasası olan bır sıstem uzerıne çalışmak daha doğrusu bışeyler yapmak neden olmasınkonu hakkında detaylı bilgi verebılırsen sevınırım özelden yazarsan da olursonradan dıkkatımı çektı engelleme fılan yok sayın amasyalı sanırım mesaj kutusu dolmuş hemen açıyorum kusura bakmayın

Sayın Tekin 126
yukarıda bahsettiğiniz sistemi 1000 kişide birine satabilirsiniz. Eğer elektroniğe çök iyi hakimseniz hayvan kaşıma motor kartı yapınız. çok iyi pazarı var. Her 30 hayvana en az 1 adet lazım. 5000 hayvanlık bir çiftliği düşünün.
Biz bunların panolarını röleli olarak yapıyoruz. Ama piyasada yapılan kaşağılar hep elektronik kartla geliyor bizim pano kart fiyatının 6 katına filan ulaştığından besici diğerini tercih ediyor. ama bu kartlar çok arıza yaptığı için hep kaşağı üreticisi firmaya muhtaç kalıyorlar. yaparsan fiyatıda uygun olursa bol miktarda almayı düşünürüm. Bu konuyu buraya yazmayacaktım ama bizi engellediğinizden özel mesaj size gitmiyor.
OTOMATİK HAYVAN KAŞIMA FIRÇASI - Dailymotion video

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri