Otomatik kumanda tavsiye edilebilecek kitap?

@babil

Üye
liseden mezun olalı çok oldu özellikle otomatik kumanda bilgilerim unutulmaya yüz tutmuş bilgilerimi güncellemeliyim.tavsiye edeceğiniz kitap var mı?

kitaba bencede gerek yok forumda herşey var bilgi çok bilgilerini paylaşan insanlarda fazlasıyla var her konuda sana yardımcı olunacaktır

benim tavsiye edeceğim kitap
dijital elektronik,ileri kumanda teknikleri ve pls ali özdemir
bilgilerini tazeleyecek bir kitap

Behçet üstün adlı bir hocanın otomatik kumanda kitabı var.Fakat piyasada çok araştırdım bulamadım.
Bu kitabı bilen varmı?

A. Hikmet FIRAT 'ın ''elektrikle otomatik kumanda" çok güzel bir kitap ilginç kumanda devreleri var

Lambacı arkadaşıma katılıyorum. 1970 yıllardan bu yana, hocamızın bir çok kitabı seri olarak çıkmıştır. Halende güncelliğini korumakta olup her seviredi arkadaşıma faydalı olacağına ınanıyorum..

ben bu kontrol kalemi sitesine öncedn üye olmuştum ama fazla ilgilenmiyordum gercekten burda cok büyük beyinker ve zeki insanlar var bir kitaptan daha fazlası var yani

behçet üstün benim hocamdır ben yarın bi danışayım satarmı satmazmı ne der ben yine msj yazarım

@balil kardeşim yazarı ÖZDEMİR BADUR olan bir ELEKTRİK KUMANDA DEVRELERİ diye bir kitap var otomatik kumandanın temelinden kumanda makinalarına kadar herşey var içinde eğer bu kitabı piyasadan bulabilirsen sana yardımcı olacaktır
Ayrıca kontrolkalemi.com'u da yabana atma burasıda mesleki bilgilerinin tazelenmesi için sanal alemde bir numara en azından benim için öyle.

sn.babil
yavuz türkmen -ceyhan geçtan
kumanda devreleri 1
ve kumanda devreleri 2
tavsiye edeceklerim aynı zamanda cağaloğlu birsen yayın evinin benzer bir çok güzel teknik yayınları var

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri