otomatik balık yemleyici baskı devre lazım...

elenor

Üye
Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

baskı devreyi bilen varsa lütfen yapabilir mi ? bn 11. sınıf öğrencisiyim daha öğrenmedim.ACİL LAZIM ARKADAŞLAR.teşekkürler.

Öğrenme çağında bence bu yola başvurmadan önce, öğrenmenin yolunu arayıp ve kendinin yapabileceği bir iş çıkartman lazım. İşi yaparken takılırsan bizler sürekli buradayız. Başarılar

abi ben denedim denemesem söylemezdim de olmuyo ki ayarlıyamıyorum kitapta aldım ama yapamıyom. :(

Öğrenme çağında bence bu yola başvurmadan önce, öğrenmenin yolunu arayıp ve kendinin yapabileceği bir iş çıkartman lazım. İşi yaparken takılırsan bizler sürekli buradayız. Başarılar

Tamamen katılıyorum. Eğer kitap dahi aldıysan böyle bir çizimin çocuk oyuncağı olması lazım. Eğer vakit sorunu yaşıyorsan o başka.

Tamamen katılıyorum. Eğer kitap dahi aldıysan böyle bir çizimin çocuk oyuncağı olması lazım. Eğer vakit sorunu yaşıyorsan o başka.

Arkadaşlara kesinlikle katılıyorum! Lise 2'de önlüklerimizi kezzapla delme pahasına daha zorlarını yapmıştık.

arkadaşlar aldım kitap var önümde de 2 gün var . yetişmesi lazım ama entegreleri bile bulamadım. isis kullanmayı yeni yeni öğreniyorum zaten. lütfen yardım edin .

Tamam sergen kardeşim, biraz bekle, çizip göndereyim. Olur mu? Dert etme. Yarım saate kalmaz biter

lütfen 2 gün içinde çıkartmam lazım yardım ederseniz sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,282
Kullanıcılar
450,114
Son üye
Susqunbey

Yeni konular

Geri