Oransal Valf Kontrolü

Jankat

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Ektrüzyon presi sistemimizde baskının hızını ayarlamamızı sağlayan oransal valflerimiz bulunmaktadır. Bu valfler zamanla çalışma hassasiyetini kaybetti, valfleri yeniemek istiyorum.
Oransal valfin üzerinde herhangi bir etiket vs. bulunmuyor. Ancak oransal valfin kontrolünü sağlayan hız kartının kodunu biliyorum. Bu hız kartına göre valfin hangi ürün olduğunu anlamamız mümkün müdür?
Veya ürün kodunu paylaşmış olduğum hız kartı ile mevcuttaki oransal valf yerine başka bir oransal valf kullanabilir miyim?

Hız kartı: VT-2000BK40

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar merhaba,
Ektrüzyon presi sistemimizde baskının hızını ayarlamamızı sağlayan oransal valflerimiz bulunmaktadır. Bu valfler zamanla çalışma hassasiyetini kaybetti, valfleri yeniemek istiyorum.
Oransal valfin üzerinde herhangi bir etiket vs. bulunmuyor. Ancak oransal valfin kontrolünü sağlayan hız kartının kodunu biliyorum. Bu hız kartına göre valfin hangi ürün olduğunu anlamamız mümkün müdür?
Veya ürün kodunu paylaşmış olduğum hız kartı ile mevcuttaki oransal valf yerine başka bir oransal valf kullanabilir miyim?

Hız kartı: VT-2000BK40
Kullandığınız makinanın kataloğu yok mu ? Orada olması lazım .

Jankat pompanın kodunu vermen yeterli, muhtemelen A7VSO gibi başlayacak.

farklı makinelerde kodunu verdiğin kartları söküp farklı oransal kartlar taktım, makineler 7/24 halen çalışıyor.
yeni kartın amperi yettikten sonra sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri