OP177B panel şifre sorunu

dejawu

Üye
Selam arkadaşlar,
Panelin admin kullanıcı adının bir şekilde yetkileri kısıtlanmış. Dolayısıyla diğer kullanıcılara yetki ataması yapamıyoruz.Program elimde olmadığı için yetki genişletmeye veya şifre değişikliğine de gidemiyorum. Backup almak da anladığım kadarıyla soruna çözüm olmayacak. Bu sorunu çözmek için sizin bir öneriniz var mı? Admin şifresini bir şekilde değiştirmemiz veya şifreyi öğrenmemiz ve yetki artırmamız lazım.
Bir de kullandığımız bilgisayarın seri portu yok. MPI kablo çıkışını dönüştürücü kullanarak USB'ye taksak sorun çözülür mü?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
aynı problem ile bende karşılaşmıştım.
programdan admin şifresini üstüste yanlış girildiğinde daha sonra doğrusu girilse dahi kabul etmiyordu.
programı tekrar yükleyerek (programda üstüste yanlış girildiğinde kabul edilmemsini de iptal edip) gidermiştim.
ancak programına ihtiyacın olacak.
bilgisayarın seri portu yoksa dönüştürü kullanılabilir veya S7-300 MPI kablosu i,le USB den direk bağlanılabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri