NTV yalan haber yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paskomya

Profesyonel Üye
NTV yalan haber yapıyor, yok kışın çok yağmur yağmış her yerde kuru ot varmış da yangın ondan çıkıyormuş. merak ediyorum hiç çam ormanına gitti mi? çam ağacının özelliklerini biliyor mu? bilmiyorsa öğrensin iğne yapraklı ağaçlar 12 ay yaprak döker 12 ay yeşildir. metin editörleriniz ne mezunu? insanları salak yerine koyuyorlar.

Benim de bizzat tanık olduğum bir olayı farklı olarak aktarmışlardı.
O günden beri o kanalı izlemiyorum artık.

Yalan haber yapmayan tv kanalı yok ki.
abi yalan habere bir şey demiyorum da, yalan yanlış bilgi vermeleri bu insanları salak yerine koymaları beni delirtiyor. oturdum 15 dakika ATV izledim küfür kotam nerdeyse doldu. hani iyiki A haber filan seyretmiyorum, bırak kota aşmayı yeni küfürler icat edeceğim.

abi yalan habere bir şey demiyorum da, yalan yanlış bilgi vermeleri bu insanları salak yerine koymaları beni delirtiyor. oturdum 15 dakika ATV izledim küfür kotam nerdeyse doldu. hani iyiki A haber filan seyretmiyorum, bırak kota aşmayı yeni küfürler icat edeceğim.
İzleme abiciğim. :D
Bak book'lu face'ten birisi de durumu özetlemiş. :D

YNG.png

Günümüzde TV'lere verdiğimiz o kadar paraya yazık. En gereksiz cihaz haline geldi.

yok kışın çok yağmuz yağmış her yerde kuru ot varmış da yangın ondan çıkıyormuş.
Ne desinler abi başka, yıllardır çıkan yangınlar bize ders olmadı ormanlık bölgelere yakın yangın tesisleri kurmadık vatandaşları eğitmedik alet edevat hazır tutmadık, uçak sayımızı artırmak yerine azalttık, ha bir de istihbarat olarak sınıfta kaldık yangını çıkaranlar sosyal medyadan haber verdiği halde engel olamadık mı desinler? Dieyebilirler mi sence :)

Raporcu arkadaşlara açıktan yazma gereği duyuyorum! Arkadaş, NTV nin nasıl adi bir kanal olduğundan bahsediyor. Siz ''devlete hakaret var '' diyerek raporlar yolluyorsunuz! Çok acayip esrarengiz düşünceler var. Çok...

"Siyasete izin vermiyoruz. Karşıt görüşten rahatsız olanlara tavsiyem kendingorusunden mecralarda huzur bulucagidir."

Yukarıdaki notu sizin yazdığınızı anlıyorum.

Madem siyaset yok, karşıt görüş diye bir kavramdan nasıl bahsediyorsunuz?

Bu notunuzdan şunu mu anlamalıyız? "Karşıt görüşten iseniz üyelikten ayrılın."

Ben naçizane görüşü ne olursa olsun kimsenin rahatsız olmayacağı bir yardımlaşma ortamı olsun diye dikkatinizi çekmek istemiştim.

Siz bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: huh
"Siyasete izin vermiyoruz. Karşıt görüşten rahatsız olanlara tavsiyem kendingorusunden mecralarda huzur bulucagidir."

Yukarıdaki notu sizin yazdığınızı anlıyorum.

Madem siyaset yok, karşıt görüş diye bir kavramdan nasıl bahsediyorsunuz?

Bu notunuzdan şunu mu anlamalıyız? "Karşıt görüşten iseniz üyelikten ayrılın."

Ben naçizane görüşü ne olursa olsun kimsenin rahatsız olmayacağı bir yardımlaşma ortamı olsun diye dikkatinizi çekmek istemiştim.

Siz bilirsiniz.
Farklı görüşlere tahammülümüz yoksa ve bunu devlet düşmanlığı olarak görüyorsanız , kendiniz gibi düşünenlerin olduğu yerlere gidebilirsiniz . Sizin için değil herkes için geçerli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri