nem ve sıcaklık kontrolü

serdar1223

Üye
merhaba arkadaşlar kullandığım nem ve sıcaklık kontrolü yapılan bir oda var hamur fermantasyonu için fakat bunu basit şekilde kullanıcının değiştirebileceği gibi kontrol edeceğim ve setleyebileceğim bir ürün varmı?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
evet dixel (ercan teknik), evco (atılım),eliwell(frigo) fırmalarının yaklaşık sensör dahıl 100 euro cihazlar sanırım işini görur

teşekkürler dostum baktım bunlara ama hem nem hem sıcaklığı aynı ekranda aynı görüp değiştirebileceğim bir ürün varmı bildiğin şu anki sistem manuel çalışıyor

ayrı cihaz sanırım komplike cihazdan daha ekonomiktir. fiyatı artıran nem sensörü, sıcaklık ptc ve ekranları oldukça ucuz

dixell
xh240v
xh260v
xlh260
bu 3 cihazda işini görür dizayna ve ek taleplerine göre cihaz seçimini yapmalısın
Ercan Teknik adresinde ürünlerin kullanma kılavuzu var
ilgi için benıde arayabılırsın
ben ercantekniğin muhendısıyım
adım ali rıza

omron un bu konuda ürünleri var nem ve sıcaklık kontrolü aynı kontrolcü üzeriden yapılabiyor

fiyatıda 300 tl di hatırladığım kadarıyla firmayı aradığınızda size daha detaylı bilgi verecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri