Neden Yüksek Gerilimde Çalışanların Genel Olarak Kızları Olur ?

Mesleğimiz icabı. Sizce çocuğumuzun kız olma ihtimalimi fazla, yoksa erkek mi ?

• Kullanılan toplam oy
    4

KuL_MuRo

Üye
Benim gözlemlediğim kadarıyla yanlız hes sistemlerinde değil,
yüksek gerilimde çalışan insanların,
% 75'inden fazlasının kız çocuğu oluyor.
Bunun sebebi ne olabilir ?
Çözüm olarak ne yapmalıyız ?

...:: KuL ::...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hiç bu şekilde düşünmemiştim...Öylemiymiş?
OG-YG sistemlerde çalıştım...
Çok şükür 1 Kız 1 Oğlan çocuğum var...

Hiç bu şekilde düşünmemiştim...Öylemiymiş?
OG-YG sistemlerde çalıştım...
Çok şükür 1 Kız 1 Oğlan çocuğum var...

Şükretmek lazım yinede yanlız şunu deyiniyorum.
Genel olarak araştırırsanız söylediğim konuda haklılık vereceksiniz...
Saygılarımla...
​ ...:: KuL ::...

KADERE İMAN ! [ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR.]

kadere iman o na sözüm yok ancak kanser oluncada kadermi diyeceğiz yada arabaya bin kemer takma hız yaz kaza yap öl bu da mı kader bu kader değil intahar

ALLAH c.c akıl vermiş araştıracaksın öğreneceksin bileceksin demin yukarda verdiğim misal yanlış anlasışmasın arabaya bin kemeri tak normal hızda git kaza yap öl kader derim ama hiç bir kural tanıma kendi ve başkasının canlarını yak tabiki kader biz hayrın da şerrinde ALLAH dan geldiğine inandık ama birazda çalışmak gerekmezmi

Bir gün hocaya sordum hocam rızk ı ALLAH c.c. (çoçukların rızk'ı özellikle) neden çalışacam ki ALLAH c.c. versin ben yiyim hocada çalışırsan ALLah c.c. verir çalışmaya vermez dedi

adamlar araştırsın bilime dünya paralar döksün insanları eğitsin biz yatalım kader

Geçmişte dış kaynaklı araştırma duymuştum sonuçları dedğinz gibi, sebep yüksek gerilimden dolayı spermdeki dölün manyetizma ile ayrışması (kız-erkek), yine de unutulmamalı ki her şey Allah'ın(c.c) takdiri ile olur, istediğiniz kadar tırmalayın uygun şartlar sağlayın sonucu garanti görün, Rabbim ne dilerse o olur! Sizin için hangisi öenmli olduğuna karar verin, sağlıklı bir evlat mı, yoksa istediğiniz cinsiyet ama engelli mi?

Bende duymuştum bu konuyu..bilimsel araştırma var mı bilmiyorum.
bilimsel araştırmanın alternatifi olarak, dinsel inançsal yoldan da gidilebilir.YG hatlarında kız çocuk yapmaktan sorumlu cinlerin varlığının yoğun olduğu ve kader kitabına yazdıkları ileri sürülebilir..

Konuyu yeni gördüm. Ankette gerçi farketmez dedim. Ama benimde yıllar önce tespit ettiğim bir durum. Ve hatta etrafımdaki tüm elektrik işi ile uğraşanların ikişer ve üçer çocukları var ve hepsi kız. Benimde bir kızım var. Ve ikincisi olursa eğer onunda kız olacağından neredeyse şüphem yok. Daha eskiye gidiyorum. Elektrikçilik yapan mahalledeki amcalarımızın ki bile kız. Ama olsun erkek adamın erkek damadı olur.;)

Manyetik alanın zararlı olduğu doğru ama bu kız-erkek konusu şehir efsanesi gibi geldi bana YG de çalışan tanıdıklarımın hepsinin erkek çocuğu var

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri