Neden Kontrolkalemi.com

Kontrol kalemİ com.Üyesİ olmak bİr ayricaliktir.tüm forum üyelerine sevgi ve selamlar.

Soru sorunca cevap alabileceğin,bildiğini saklamayan arakadaşları heryerde bulamıyorsunuz.

ben pek ihtişamlı açık seçik cümleler kuramam düşündüğümü dile getirirken. Ammma ALLAH c.c.l. vekil
icraata yatkınımdır.
kısacası; kontrol kalemi hakkında içimdekilerini çok açık seçik anlatamıyıcam ama şunu belirtmeliyimki
kantrol kalemi tek kelimeyle eşi bulunmaz bir forum.
kıymetini bilelim ;)
birbirimize karşı sevgimizi büyüklerimize saygımızı forum içerisinde eksik etmeyelim.

Kontrol Kalemi,NİYE? tabi ki ceryan çarpmasın diye ;)

Mesleğimi çok sevdiğimden. Aynı derdtlerden sevinen, üzülen ve kısaca bunu yaşam biçimi seçen inasnalarala
olmak için.
İnsanı mesleği ölenekadar terk etmemiş. En sadık dostumuz bizim o. Kontrol kalemide onun oksijeni gibi adeta

valla arkadaşlar bu site bendede bağımlılık yaptı.Ofise veya eve geldiğimde önce kontrol kalemi diyorum.

ben 2 senedir üyeyim ve kazandıgım tecrube paha bicilemez bu sitede.
Bilgi gercekten paylastıkca büyüyor.

Ben yeniyim üstadlarım ...
Google da o kadar gezdim içeriğinde bu kadar saygınlık , içtenlik ve iyi niyet olan BAŞKA FORUM YOK !!!
aynı isimle hemen her sitede kaydım vardır ama her gece burdayım ...
UğraŞAMAYIP alamadığımı uğraşMADAN verebilmek için ...
Emeği geçen ve gececek herkesten Allah razı olsun ...

Paylaşımların değer kazandığı, herkese ifade hakkının tanındığı ve tecrübeli insanların buluştuğu bir mekan.Başlangıçta, buraya bir programı ararken rastladım ve şu an o aradığım programı dahi bana unutturdu. En çok da değerli insanlarla bir araya gelme fırsatı sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Ne fuar ne de eğitim yuvaları buradaki kadar sıcak bir ortam sağlayamazdı.
Herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

Sabahin korunde ilk isim bu siteyi acmak oluyor.Cogu zaman, siteyi takip edemesem de linkini acik tutmaya calisiyorum.Mesai bitimide, dinlenme lokalinde beni gormediklerinde kesin kontrolkalemi.com dadir diyorlar.
Meslegimle ilgili bir konu gundeme geldiginde hemen google.com a girip arama yaptirma aliskanliginda olan ben, acilan sayfalarin daha ilkinde bizim sitenin ciktigini ve tum detaylariyla aradigim cevabin mevcut oldugunu gorunce, neden once kontrolkalemi'nde aratmadim diye kendimden utaniyorum:)

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,200
Son üye
yasaryasar2234

Yeni konular

Geri