My mystery ufo!Nasıl uçtuğu anlaşılamayan uçan cisim.

furryrc

Üye
Arkadaşalar linkteki ürünü çok merak ettiğimden yurt dışından aldım 9GBP+Kargo şeklinde , birazda adetli getirdim,görüpte almak isteyen olur diye çünkü türkiyede ürün hiç yok.Almak isteyen olursa elimde sınırlı sayıda mevcut fiyatı25tl

http://projectstatus.in/safield.co.uk/images/MY-UFO.jpg

linki:YouTube - ‪World's Best Mystery UFO Flyers!‬‏

not:konuyu yanlış yere açtıysam admin arkadaşlardan özürdilerim,en uygun kısmın burası olduğunu düşündüm.Daha uygun bir yer varsa taşınabilir.

Merhaba
Elinizde MY MYSTERY ürünü var mı ? Varsa hesap ve diğer bilgileri özele atar mısınız
Not: yeni üye olduğumdan özele mesaj atamıyorum. Bu da sitenin garip bi uygulaması .

hocam internetten araştırdım görünmesi zor olan bir ip ile uçuyor gibi görünen birşeymiş. Almayın diyorlar.

Evet müthiş bir inivisible threat ipi var asla görünmez siz bile göremezssiniz karşı taraf hiç göremez sadece dokunmya çalışırsanız çok hissedebilirsiniz.İpi sadece dünyada bir firma üretiyor 3HE elastics diye,yapamssınız,birçok prosesden sonra elde ediliyor.ayriyeten içinden çıkan iple aklınıza gelicek herşeyi çkabiliyorsunuz,iyi günler almak isterseniz özel mesaj atın.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri