Mutimetre

Bıgmen07

Üye
Arkadaşlar dijital avometrem açılışta bazzır sesli olarak açılıyor yani takılıyor.Açıp tekrar diyot kademesinde düzeliyor.Yenisinimi almam gerekiyor.Sıkıcı bir durum. Sizden çözüm önerileri bekliyorum. Teşekkürler

bu ses çıkaran avometrenizin bir resmini filan görsek, markasını bilsek te sizi bu sıkıcı durumdan nasıl kurtarabiliriz diye düşünebilsek değil mi?
marka yok, model yok, resim yok. bozulmuş deyip yenisi al demek pek güzel bir yorum değil.

bu ses çıkaran avometrenizin bir resmini filan görsek, markasını bilsek te sizi bu sıkıcı durumdan nasıl kurtarabiliriz diye düşünebilsek değil mi?
marka yok, model yok, resim yok. bozulmuş deyip yenisi al demek pek güzel bir yorum değil.
İyi akşamlar, haklısınız resim atıyorum şimdiden konuyla alakalı teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 20230518_205938_mfnr.jpg
    20230518_205938_mfnr.jpg
    125.6 KB · Görüntüleme: 27
  • 20230518_205935_mfnr.jpg
    20230518_205935_mfnr.jpg
    149.7 KB · Görüntüleme: 23
İyi akşamlar, haklısınız resim atıyorum şimdiden konuyla alakalı teşekkür ederim.
güzel insan, teşekkür ederiz. unit marka bir tek pensampermetrem var. ne yer ne içer bilmem. sanırım boş bıraktığınızda otomatik kapanıyor. bu durumda aklıma gelen tek şey galaksi dışından @mehmet.bey ustamızın dediği pil değişimi. onu da bildiğimden değil, ustamızın tariflerinden söylüyorum. bu arada salak ben true rms cihazımın problarının kablosunu test etmediğimden biliyorum. test kablolarından biri kısa devre değilmiş sadece lehimden kopmuş ve ben makine bozuk diye, yani gerisini sen tamamla...

Ben bu ölçü aletinden kullanmak zorunda
kaldım. AC gerilimi yanlış ölçüyordu. Umarım
sizinkinde sorun yoktur.
Bir de ışık düğmesi ile HOLD düğmesi ters
takılmış.
Pili değiştirip deneyin.

Ben bu ölçü aletinden kullanmak zorunda
kaldım. AC gerilimi yanlış ölçüyordu. Umarım
sizinkinde sorun yoktur.
Bir de ışık düğmesi ile HOLD düğmesi ters
takılmış.
Pili değiştirip deneyin.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri