Mutfak İçin Ani Su Isıtıcısı Tercihi

samathana

Üye
Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi mutfakta kullanmak üzere ani bir su ısıtıcısına ihtiyacımız var. Ancak nasıl bir su ısıtıcısı seçeceğimize karar veremedim...

Mutfak için su ısıtıcıları birkaç modelde mevcut... Kimileri musluğun ucuna takılıyor, kimileri tezgah üstüne duvara sabitleniyor kimileri ise tezgah altında mutfak dolabında...

Biz mutfakta görüntü kirliliği oluşturmamak adına (bu kişisel bir tercih) tezgah altı bir ürün istiyor ancak piyasada bu konuda tek bir ürüne denk geldim Alsu tezgah altı mutfak şofbeni diye ama inanılmaz pahalı, 400 küsür lira istiyorlar. Bir de Veito V600 diye bir marka var ama onun tezgah altı mı yoksa üstü mü olduğunu çok anlayamadım... Veito V600 hem tezgah altı yazıyor hem tezgah üstü... Tezgah altına monte edildiğinde bu şofben çalışır mı?

Kararsız kaldım iki ürün için ya da bir başka ürün için yardımınızı bekliyorum...

Veito V600: https://www.tekzen.com.tr/veito_v600_mutfak_sofbeni_/817606

Alsu: http://www.alsultd.com/?newUrun=1&Id=226959&CatId=bs166452&Fstate=&/Tezgah-Altı-Şofben---Ev-Tipi-

Sizin vermiş olduğunuz siemens linkindeki fiyatları görmüştüm... Yanlış yorumlamışım... morhipoda ürün tükenmiş ancak modelden fiyat araştırması yapacağım... Çok teşekkürler

Sizin vermiş olduğunuz siemens linkindeki fiyatları görmüştüm... Yanlış yorumlamışım... morhipoda ürün tükenmiş ancak modelden fiyat araştırması yapacağım... Çok teşekkürler

Direkt siemens müşteri temsilcisi ile irtibata geçin istediğiniz ürünün bulunduğunuz ildeki tüm bayiilerinin adres ve telefonlarını size verirler. Ürünün bulunduğu Size en yakın bayiiye pratik bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Soracağınız ürünün adı: siemens DE04101 Elektrikli Lavabo Tipi Ani Su Isıtıcı

7kw olan modeli var onu tercih etmeyin bu ürün 3,6kw

Burada ürünle ilgili bir şikayet var okumanızda fayda var;
Abi rumuzlu üye
http://forum.donanimhaber.com/m_68761745/f_//tm.htm#104493071

Benzer sorunların benzer ürünlerde olacağına inanıyorum. Siemens çok iyi bir markadır.

Son düzenleme:
Merhaba, ne yazık ki siemens de04101 Türkiye'de satışta yok. Müşteri temsilciliği ürünün epeydir getirilmediğini ülkemizde hiçbir bayinin stoğunda olmadığını dile getirdi. Yerine söyledikleri ürünlerse bin küsür liralık...

Siemens'in bu ürünü olsa gözüm kapalı alırdım çünkü evdeki bütün beyaz eşyamız siemens ancak Alsu diye bir markaya (tanımadığım için böyle söylüyorum küçümseme amacıyla değil) 450 lira vermek istemiyorum. Veito V600 tezgah altına monte edilebileceğini yazıyor sitesinde ancak üzerinde sıcaklık kademeleri var. Her kullanmak istediğimde aç kapğa olayı zor olacak mutfakta... Veito V600 ü sürekli açık bıraksam musluğu açtığımda suyu ısıtacağını biliyorum ama aletten su geçmezken yani su kapalıyken alet kendini beklemeye mi alır yoksa çalışmaya devam eder mi?

Sürekli açık bırakmak elektrikli su ısıtıcısını mantıklı mı?

Direkt siemens müşteri temsilcisi ile irtibata geçin istediğiniz ürünün bulunduğunuz ildeki tüm bayiilerinin adres ve telefonlarını size verirler. Ürünün bulunduğu Size en yakın bayiiye pratik bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Soracağınız ürünün adı: siemens DE04101 Elektrikli Lavabo Tipi Ani Su Isıtıcı

7kw olan modeli var onu tercih etmeyin bu ürün 3,6kw

Burada ürünle ilgili bir şikayet var okumanızda fayda var;
Abi rumuzlu üye
http://forum.donanimhaber.com/m_68761745/f_//tm.htm#104493071

Benzer sorunların benzer ürünlerde olacağına inanıyorum. Siemens çok iyi bir markadır.

ALSU 37 yıldır Türkiye'de yerli olarak tezgah altı şofben üreten ilk ve tek markadır.
15*20*12 cm ebadıyla her yere montajı kolayca yapılır. 220 Volt ev cereyanıyla çalışır. 6000 Watt gücündedir. 3 lt/dak debisi vardır. 6 bar basınca dayanır. Tam otomatiktir. Çalışması için 1 bar basınca ihtiyacı vardır.
37 yıllık bir bilgi ve tecrübenin ürünüdür.

Kısa süreli ve aralıklı kullanım söz konusu olduğundan TS6844 standardı ev ve benzeri yerlerde kullanılmasına imkan vermektedir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri