Multimetre Ölçüm Hızı Hakkında

R20= 132 yazıyor. Bunu programlardan omaja çevirebilirsiniz.
R26 bende de görünmüyor, üstü kararmış. :(
teşekkürler

arkadaşlar birazcık araştırmacı olunuz lütfen sitemizde bir çok özellik barındarın program yazan arkadaşlarımıza bir bakın @ikayserili arkadaşımızın yazdığı elektronik paket programı var. sorduğunuz 10 sorudan 9 una cevap veriyor. ve ben bunun değeri nedir sorusunu gördükçe IQ ve ayakkabı numarası aklıma geliyor. ve bana istediğiniz kadar kızın.

arkadaşlar birazcık araştırmacı olunuz lütfen sitemizde bir çok özellik barındarın program yazan arkadaşlarımıza bir bakın @ikayserili arkadaşımızın yazdığı elektronik paket programı var. sorduğunuz 10 sorudan 9 una cevap veriyor. ve ben bunun değeri nedir sorusunu gördükçe IQ ve ayakkabı numarası aklıma geliyor. ve bana istediğiniz kadar kızın.
O an telefon ve bilgisayara yazamadığım için buraya direkt olarak yazdım. Telefonlara inen "Electrodoc" diye bir program var, ben onu kullanıyorum oraya SMD kodunu yazıyorum direkt olarak değerleri çıkıyor. Elektronik Paket programı da gayet güzel. Sadece o an yazmadığım için buraya direkt olarak yazdım kodunu.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri