Muhsin 'in Sayfası

Muhsin Kamer

Paylaşımcı üye

Kaynak Makineleri Fuarı

Son düzenleme:
Başta hayvansever olarak sonra da avatarım olan kaplanların esaret altında olması ve şiddet görmelereni ardından birinin öldürülmesini kınıyorum!

Değerli paylaşımlarınızı beğenerek takip ediyorum, teşekkür eder sabırsızlıkla sıradakileri bekliyorum :).

Son düzenleme:

AOMEI-Partition-Assistant-Pro-BOX-1y1dj8m9zkmm6cigzhojob347dhmsi9dtyzimybbmd4k.png

AOMEI Partition Assistant Professional 10.0​

Disk bölümleme, düzenleme, SSD kopyalama bir çok işlevi güvenli şekilde hazırlar.
PRO sürüm dür. ÜCRETSİZ 1 yıllık kullanım sunar, kullanımı kolay TÜRKÇE dil desteği vardır.
https://softopaz.com/aomei-partition-assistant-pro-key/
Süresi dolmadan kullanmak isteyenler siteden indirip, lisans anahtarı ile PRO sürüm özelliklerini kullanabilirler.

iObit Driver Booster 10 Pro​

iObit-DriverBooster-10-Interface-min.png

iObit Driver Booster 10 PRO, Windows bilgisayarınızı bozuk, güncel olmayan, eksik ve yanlış sürücüler için hızlı bir şekilde analiz eder. Ardından, buluta bağlanarak sisteminize ve cihazlarınıza tam ve güncel eşleşmeyi bulur. Son olarak, "tek tıklamayla" tümünü güncelleyerek tüm sürücü sorunlarını gerçekten hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.
  • Yedekleme ve Geri Yükleme Sürücüleri
  • Sistem geri yükleme noktaları oluşturma
  • Oyun Desteği
  • Cihaz Hatasını Düzelt
  • Ses Yok Düzelt
  • Ağ Arızasını Düzeltin
  • Kötü Çözünürlüğü Düzelt
  • Otomatik Sürücü Güncelleme
  • Çevrimdışı Sürücü Güncelleyici
  • Takılı Olmayan Cihaz Verilerini Temizle
  • Sürücü güncelleme Önceliğini Seçme
  • Sistem bilgisi
  • TÜRKÇE dahil, 37 dili destekler
Yazılımı buradan indirip, sitedeki lisans anahtarı ile PRO sürüme yükseltip kullanabilirsiniz.
https://softopaz.com/iobit-driver-booster-pro-key/#pro-license-comparison

En sevdiğim müziktir. Yıllarca dinledim, hala da dinlerim.

(Philippe Sarde - Martini Dry)​

Son düzenleme:
müzik güzeldir, her çeşidini dinlerim, özellikle halk müziklerimizi. kulağıma hoş gelen nerdeyse hepsini. yabancılarda genelde klasik müzik favorimdir. bir çok kişi sevmez ve dinlemez. ama bir wagnerden ride of the valkyries , carl off carmina burina, ne bileyim mozarttan Türk marşı, rahmaninoff filan kemanda farid farjad filan hele birde pan flüt var değil mi zamfir den. ne bileyim hoş sesler beni başka dünyalara götürüyor. yazarım ama paylaşmam. merak eden bulur ve dinler.
herkes hava nagilayı kasap havası sanır ama ne olduğunu kimse bilmez değil mi? ravelin bolerosunu da atlamamak lazım, bach amcayı daha daha niceleri

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri