Mq135 li sensörlü proje için yardım

Maalesef yeterli değil. Kod yazmayı bilmezsen varolan kodları birleştiremezsin. Bu konuda en az 100 tane soru gördüm hepsi bir yerlerden bulduğu kodu diğeriyle birleştirip işini halletmeye çalışıyordu ve verdiğim çözümleri uygulayamıyordu, onun yerine bitmiş hazır kod bekliyorlardı. Bu işi öğrenmek istiyorsan basit projelerden başlayarak kodlamayı öğrenmen gerekir. YouTube da milyonlarca video var. Şimdiden başla.
Zaten başladım ama 25 aralığa kadar vaktim var çevremdeki insanlar internneten al yetiştiremessin falan dediği için bende en hızlı yöntemi aradım

Zaten başladım ama 25 aralığa kadar vaktim var çevremdeki insanlar internneten al yetiştiremessin falan dediği için bende en hızlı yöntemi aradım
Benim anlayamadığım konu şu; bu projeyi okuldan mı verdiler? Şayet öyleyse bişeyler öğretmişlerdir ki senden böyle birşey istediler. Eğer öğretmedilerse 12 yaşındaki bi çocuktan kendi kendine kodlama öğrenip proje yapmasını isteyecek psikopatlar mı var dünyada? Aralık 25 e kadar daha bir aydan fazla var, zaten donanım olarak bişey yapmayacaksın breadboarda jumper kablo takacaksın. Bir ayda kesin yetişir ama senin istemen önemli.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri