motor koruma rölesi ile termik kontaktörün birlikte kullanılması

emrece_061

Üye
meraba:
motor koruması için sadece termik kontaktörler kullanılmış fakat haliyle yetersiz kalıyor. bunun için faz sıralamalı faz koruma rölesi kullanmak istiyorum. ama ikisi bir arada kullanılabilir mi :confused: kullanılırsa ne gibi sıkıntı olur. veya sadece fkr kullansak nasıl olur:confused:.
ke-fkr4 (D) yi düşünüyorum. sizin öneriniz nedir .
çok teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ke dip 01 ,bu ürün iyi ama maliyet de önemli ke-fkr4 (D) göre cevaplayabilirmisiniz

motorun üzerinde termik takılı ise ke-fkr4 te senin işini görür ke-dp-01 le kıyaslayamam arasında gercekten çok fark var. [h=3][/h]

evet kontaktörlere aşırı akım röleleri takılmış.

Son düzenleme:
KAEL - Elektronik arkadasımben 12 tane taktım içerisinde yokyok hiç bir sıkıntı yaşamassın kullanımda sıkıntı yaşarsan yardımcı olabilirim[
söylediniz ürün biraz fiyatlı gelebilir kuruma yaklaşık 60 adet çeşitli tiplerde motorlar var. ve termik röle kullanılmış. Ben siğorta ile termik röle arasına ke-fkr4 (D) ü kullansam bir sıkıntı olurmu acaba. söylediğiniz ürünle arasındaki farkı termik ile kapatırım diye düşünüyor. çünkü onda akım koruması da var sanırım

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri