Monster Freedos Notebook a 50 tl Lik Windows key

Arkadaşlar Monster notebook almayı düşünüyorum fakat Freedos olduğu için internette mâkul fiyatlara satılan Windows 10 home yada pro alıp kursam bi sorun olur mu bilgisayar için ? Yavaşlama durumu gibi şeyler olacağına dair yazılar okudum net bilen arkadaşları yardıma davet ediyorum

Sorun olmaz büyük ihtimalle onlar OEM keyler ama önermiyorum.
Yavaşlamayla alakası yoktur.
Home kullanmanı öneririm pro biraz daha ağır ama sen bilirsin.
En sağlamı normal lisans almak onların bazen ne olduğu belirsiz oluyor insan güvenemiyor.

O keyleri bir kaç kişiye aynı anda satma ihtimalleri var ki çok yapılan bir şey.

En sağlamı kullanılmayan bir bilgisayardaki etiketlerden windows 7 keyini al ve o keyi gir windows 10'u kurarken.

Sorun olmaz büyük ihtimalle onlar OEM keyler ama önermiyorum.
Yavaşlamayla alakası yoktur.
Home kullanmanı öneririm pro biraz daha ağır ama sen bilirsin.
En sağlamı normal lisans almak onların bazen ne olduğu belirsiz oluyor insan güvenemiyor.
Peki kırılan laptopumun windowsunu yenisine aktarma şansımız var mı hocam, teşekkürler bu arada cevap için

Peki kırılan laptopumun windowsunu yenisine aktarma şansımız var mı hocam, teşekkürler bu arada cevap için
Eğer yedekleme kullandıysan hesabını girip verileri içe aktarabilirsin aksi takdirde hard diskten verileri almak lazım.
O keyleri bir kaç kişiye aynı anda satma ihtimalleri var ki çok yapılan bir şey.

En sağlamı kullanılmayan bir bilgisayardaki etiketlerden windows 7 keyini al ve o keyi gir windows 10'u kurarken.
Başkalarına aynı anda satsalar dahi ellerinde bolca olduğu için hemen yenisini veriyorlar ancak dediğiniz yöntem çok daha güvenilir.

Eğer yedekleme kullandıysan hesabını girip verileri içe aktarabilirsin aksi takdirde hard diskten verileri almak lazım.

Buna gerek yok..

Kırılan bilgisayarınızın arkasındaki etiket duruyorsa ordaki lisans numarasını Windows 10 kurulumunda girin yeterli. Hem ücret vermemiş olursunuz hem de garanti lisans olmuş olur elinizde.

Buna gerek yok..

Kırılan bilgisayarınızın arkasındaki etiket duruyorsa ordaki lisans numarasını Windows 10 kurulumunda girin yeterli. Hem ücret vermemiş olursunuz hem de garanti lisans olmu

Buna gerek yok..

Kırılan bilgisayarınızın arkasındaki etiket duruyorsa ordaki lisans numarasını Windows 10 kurulumunda girin yeterli. Hem ücret vermemiş olursunuz hem de garanti lisans olmuş olur elinizde.
Hocam ne yazık ki key yazmıyor sadece Windows logosu var ,bi yolu var mıdır bu keyi bir şekilde bulmamızın ?

Peki orijinal Windows mu o bilgisayardaki işletim sistemi? Bunu niçin soruyorum eğer orjinal ise keyi Hard disk içinden okumak mümkün.

Ayrıca windows logosunun resmini yükler misiniz.Ona göre başka bir şey önereceğim.

Edit: Ayrıca kırk bilgisayarın tam modelini yazarsanız iyi olur.

Orijinal hocam, tek yano Windows 8 , zamanında kardeşim 10 a yükseltmemiş şimdi de ücretsiz yükselmiyor galiba ?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri