mm 440 kullanma kılavuzu

efe43

Üye
slm arkadşlar bana acilen mm 440 ile kullnma kılavuzu ve pc ile kalirasyon yapabilmem için bilgiye ihtiyacım var saygılar

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bir soruma cevap verebilirmisiniz.freni vincin kendini geriye cekerek tamburun boşa cıkmasıyla yukarı veya aşağıya calışan bir vince micromaster 440 takılır mı?önce 25hz de sonra 50 hz de calışacak yavaşı hızlısı butonları olacak.cevabınızı acil bekliyorum

olmadı ama.... vinc konik vinc olduğu icin freni kacırdı.bir türlü cözümünü de bulamadım .ta siemenes e kadar gittim.ve anladığım kadarıyla micromaster 440 la konik vincler de frene mudahale edemediği icin cihaz kacır ma yapıyor.

cihaz seçimin ve paramaetreleri doğru seçildiğinde potansiyometreli joystick ile istediğin hızda kumanda edebilirsin veya 25-50Hz çift hız 4 digital girişi kullanarak

Forum istatistikleri

Konular
128,232
Kullanıcılar
450,031
Son üye
can2119

Yeni konular

Geri