Microwin programını yüklerken hata

kaptanokan

Üye
Arkadaşlar V4.0 STEP 7 MicroWIN SP1 adlı plc programını kuruyorum.Açmaya çalıştığımda şu hatayı veriyor.Bir fikri olan var mı.?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Tekrardan yükle düzelmesi gerek yapıyor arada bir böyle windows 7'de

blackmamba tekrar yükledim ama aynı hatayı alıyorum 32 bit işletim sistemiyle bir alakası var mıdır.? Birde kurarken yarısında şu hatayı alıyorum dewam daha önce gördünüz mü acaba.?

blackmamba tekrar yükledim ama aynı hatayı alıyorum 32 bit işletim sistemiyle bir alakası var mıdır.? Birde kurarken yarısında şu hatayı alıyorum dewam daha önce gördünüz mü acaba.?
Yüklemeden önce setup sağ tıkla uyumluluğu denetle admin olarak çalıştır. Yükledikten sonra gene ikonunu sağ tıklayıp admin olarak çalıştır yap.

sp8 veya sp9 kur kurman gerekiyor.işletim sistemin kurtarmıyor.program ekle kaldırdan kaldır ve restart yapmadan sp paketini kur sorunun düzelicek.

ayrıca işltim sistemin starter olmayacak enaz home primum olacak x64 bit işletim sisteminde x32 bit programalar çalışır.x64 bitde x32 bit program program files x86 klasörüne kurulur.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri