microwin prg.ını nerden bulabilirim?

ademli

Üye
s.a arkadaşlar.öncelikle foruma yeni üye oldum,hayırlı olsun diyeyim.sizlerden önemli bir ricada bulunmak istiyorum.bana plc programlamak için program lazım(microwin 32 yada 40)bunları nette çok aradım ama bulamadım bulduklarımıda indiremedim zaten.bana güzel bir link yada msn den setup gönderme imkanı olan varmı.msn adresim: ******@mynet.com.ilgilenen arkadaşlardan allah razı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
siemens programları bölümüne bak siteden eğer s7200 programlayacaksan step 7 microwin var indir.

arkadaslar mıcrowın banada lazım sitedeki simens dökümanlardan ındırdım ama kurulmuyo yardımcı olabılırmısınız ?

Arkadaşlar S7-200 bende indirdim ama kuramadım.Daha önceki kurulumun üstüne update yapmak istiyor. olmadı

MicroWin40 Siemens tarafından lisansa bağlı bir progamdır.Forum alanında illegal paylaşım yapmak Yasaktır!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri