messenger beni nete bağla.

ali arakasım senın problemin gorundugu kadarıyla modemınle haberlesmende gorunuyor.modemın ınternete baglı olmasa bıle senın ag baglantın uzerınde x işareti olmaması gerkiyor.başka bir modemle denemende fayda olabilir.

dns i otomatik yapınca problem bitti. yuuutup'a bağlanabileceğimiz sorunsuz dns 'leri nerden bulabiliriz? bu arada mert arkadaş, dosyaya güvenemediğim için onu kurmadım. kusura kalma. cidden ne vardı o dosyada?

Youtube ve girilemeyen tüm siteler için youtube jacker adlı programı indirmeniz ve DNS lerinizi

208.67.220.220
208.67.222.222

olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır.
Kolay gelsin.

tabi verdigim dosya google kayıt gir adlı dosya bu dosya ne işe yarar diyorsan googledeki olan sorunları ortadan kaldılır misal arkadaşın yazdıgı yazı yerine başka yazı çıkması gibi sorunlar tabi arkadaşdan daha cevap gelmedi sorun düzeldimi diye saygılar

ali dosya hakkında açıklama yaptım istersen bir oku

Arkadaşım 5 yıldır aynı DNS yi kullandığını söylüyorsun

208.67.222.222
208.67.220.220

Bu iki DNS adresini denermisin ve Modemine uygun bir IP numarası ver bilgisayara Kullandığın Ağ üzerinde başka bilgisayarın olmadığına emin ol. Anladığım kadarıyla kablosuz kullanıyorsun.Modem ayarlarını tekrar kontrol edip kaydet.Ve gerkirse şifreni yenile.

Kolay gelsin

Ali , ben sana bunu daha önce söylemiştim, lakin kontrolkalemi'ne daha çok güveniyon :p

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri