Meslekten soguttu beni

arifcaltug

Üye
S a ustalar 2 adet walwasher var duvar boyama direk 220 veriyom gunduz yaniyo ......gece 220 veriyorum yanmiyo ptc filan hic bisi yok kablolar direk walwashere gidiyor meslekten soguttu bu ariza beni yorumu olan varmi gunduz calisan sey gece neden calismas sensor ptc hic bise yok duz 220 v

Sent from my GT-I8200 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Walwasherleri degisince duzelcek cunku 220 walwasherlere kadar gidiyor olctum..benim derdim gunduz calisip gece calismamasi ptc.sensor vs. Hic bir sey yok

güneş aleti ısıtıp çalışmasını sağlıyor olabilir. Cihazdaki kondansatörler arızalanmış olabilir

Su geçirmez değil mi hortumla su tut soğut olmadı sabahtan gölge yap sebep ne çıkacak bay ilginç arıza!

S a ustalar 2 adet walwasher var duvar boyama direk 220 veriyom gunduz yaniyo ......gece 220 veriyorum yanmiyo ptc filan hic bisi yok kablolar direk walwashere gidiyor meslekten soguttu bu ariza beni yorumu olan varmi gunduz calisan sey gece neden calismas sensor ptc hic bise yok duz 220 v

Gece elektrik verdiğin saatte şebeki ölç kardeşim.Akşam olunca tüketim arttığı için ve eğer ki trafoya uzaksanız veya kendi trafonuz varsa bile akşam tüketim arttığında voltaj düşüyor olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri