meslekdaşlara ....acil

demiray teknik

Profesyonel Üye
sevgili arkadaşlar malum sıcaklar bastırdı....
arayan arayana... ben ankarada bu mesleği sürdürüyorum...
ama tüketiciler bir umut adana mersinden izmirden istanbuldan yani her yerden arıyorlar....
şimdi mersindenbir hanım ile görüştüm cendix marka klimasına çağırdığı arçelik demirdöküm vs servisler çzöüm bulamamış....
diyeceğim şu ki....
buradan bu işi yapan meslekdaşlar bana (forum kuralları uygunmudur bilmem ama)isimlerini telefonlarını bıraksalarda beni arayan tüketiciler mağdur olmasın meslekdaşlarımda para kazansın.....

not:mesleği elektrikçi sucu tesisatcı vs vs olan arkadşlardan aramamalarını rica ederim
sevgiler saygılar
hakan...
not: mersinde bir müşterim acil usta arıyor...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
istanbul avrupa yakası
izmir
adana
mersin
antalya
bursa
şanlıurfa
mardin den rayan tüketicilerim var..meslekdaşlarımdan bilgilerini göndermelerini rica ediyorum... iletişim bilgileriniz tüketiciye sizden bir karşılık beklenmeden verilecektir...

gelmeyen cevaplara bakılırsa herkesin işi tıkırında anlaşılan.... allah herkese daha çok versin ne diyeyim...

Abim ben oralardan olsaydim vallah seni arayardim.Azerbaycan olsaydi yardimci olurdum

ABim Senin ozel mesaj kutun dolu .mesaj gitmiyor

avrupa yakasında bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim,

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri