Meslek Lisesine Yardım

ahmethoca

Üye
Merhabalar
Bartın'ın Beldesi olan Kozcağızda Meslek Lisesinde Elektrik Öğretmenliği yapıyorum. İl milli eğitimde okulun büyüklüğü ve öğrenci sayısına göre temrinlik ödemeler gerçekleşmekte ve okulumuzda çok eksiğimiz var ve vicdanımız el vermiyor mümkün oldukça kendi imkanlarımızla bir şeyler alıyoruz ve yetişemiyoruz. Sizden bir ricam var mümkünmüdür bilemiyorum. Eminim ki forumdaki arkadaşlarda elinde ihtiyacımız olan alet edevat mevcut ve belkide ulaştırabilecek kişileri bulamıyorlar. Bunun ile ilgili bir çalışma yürütebilir miyiz?
Örnek vereyim bi bozuk bi görüntülü diyafon bile yokki bağlantısını öğrencilere göstereyim...

Bende kontaktor buton vs elektirik ile ilgili kullanmadigim eski sayilabilecek parcalar var ama bina tesisati ile ilgili deyiller isinize yararmi

Yakınınızdaki kamu kurumlarına başvurursanız size çok yardımcı olacaklardır . Size yakın sayılabilecek Türkiye Taşkömürü Kurumu nun bir sürü müessesesi var . En yakını da herhalde Amasra daki sayılır . Buraların müessese müdürlüklerine ya da ilçe kaymakamlıklarına yapacağınız sözlü ya da yazılı bir başvuruda size istemediğiniz kadar çok malzeme verirler.

eski mezunlara da ulaşabilirsiniz. Kozcağızda Meslek Lisesinden mezun olup durumu iyi, hali yerinde olanlar vardır. size yardımcı olabilirler.

Bende kontaktor buton vs elektirik ile ilgili kullanmadigim eski sayilabilecek parcalar var ama bina tesisati ile ilgili deyiller isinize yararmi
Kontaktör buton dışında başka ne mevcut sizde

Yakınınızdaki kamu kurumlarına başvurursanız size çok yardımcı olacaklardır . Size yakın sayılabilecek Türkiye Taşkömürü Kurumu nun bir sürü müessesesi var . En yakını da herhalde Amasra daki sayılır . Buraların müessese müdürlüklerine ya da ilçe kaymakamlıklarına yapacağınız sözlü ya da yazılı bir başvuruda size istemediğiniz kadar çok malzeme verirler.
Protokol yaptık çoğu büyük firma ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri