Beldedeki Meslek Lisesine Yardım

Odenek gelmeyebilir hocam malum hele tasarruf yilindayiz ama buna ragmen en cok odenek yine meslek liselerine gelir. Ankaraya gidecen birazda basit yoresel hediye goturcen sonra ozel odenek cikartacaklar;;))

Tabiki kolay hocam. Kim Ankaraya gitmiste bos dönmüş. En iyi bütceyi bakanlikta mesleki egitim genel mudurlugu yapar. Mudurluk eskiden beri kendi okullarina sahip cikiyor. İlkokulu liseleri bilmiyorum ama Meslek liseleri her yerde en forslu okuldur aslinda. Buda direk mesleki egitim mudurlugune bagli olmaktan geciyor.
Hiç sanmıyorum belki cengiz inşaat veya Bmc nin patronu gitse alır da okul müdürü ve öğretmeni gitse eli boş döner neyse çok konuşulacak şey var da burası yeri değil.

Hocam on yargili olmamak lazim. Her sene gidipte 50 bin ek odenek alan bir suru okul muduru var. He ben gittim ama eli bos döndüm diyen duymadim. Okul muduru o koltukta oturmak degildir. Kalkip giderse muhakkak alir o odenegi. Ulkece zor durumdayiz maddi olarak. Devletimiz elinden geldigince para gonderiyor. Ama sen soylemezsen zor durumda oldugunu adamlar nerden bilecek?

Hocam on yargili olmamak lazim. Her sene gidipte 50 bin ek odenek alan bir suru okul muduru var. He ben gittim ama eli bos döndüm diyen duymadim. Okul muduru o koltukta oturmak degildir. Kalkip giderse muhakkak alir o odenegi. Ulkece zor durumdayiz maddi olarak. Devletimiz elinden geldigince para gonderiyor. Ama sen soylemezsen zor durumda oldugunu adamlar nerden bilecek?

sayın @acemi_mesud bu durum o okulun özelinde bir durum değil, eski kontrolkalemi üyeleri bilir yıllardır forumda okullara destek kampanyası düzenleniyor. ödenek ve malzeme eksikliği olan okullar yıllardır mevcut

Hz.Ömer r.a. birgün çölde gezerken tek bir ev ve evde yaşayan yaşlı bir kadınla karşılaşmış kadın muhtaç durumdaymış.Hz.Ömer r.anh burada tek başına neden yaşıyorsun şehre gidip Halife den yardım istesene demiş.Bu söz üzerine kadın:Madem O Ömer beni burada bulamıyor neden Halife olmuş o zaman diyor!Halifelik ayağına gelene vermek değildir ihtiyacı olanı bulup vermektir

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri