merhaba arkadaslar arabamda sorun var

merhaba arkadaslar arabamda bı sorn var yardımcı olursanız sevınırım arabayı bugun park ettım ve bı daha calısmadı marşa basıyorum ve motordan cırrrzzz dıe garıp bi ses gelio ve calışmıyo sızce ne ola bilir ( BUNA ETKİ YAG BİTMİS OLA BİLİRMİ ) sımdıden tesekurler

ben araçlardan anlamam ama sorun akü gibi gözüküyor takviye yapman gerekir diye düşünüyorum

yag bitmiş olsa o sorun olmazmı mars dınamosunda olsa tepkı vermez dıye dusunuyorum motordan ses geliyor cunki

daha önceden vv aracımda benimde başıma geldi motor titremesi gibi oluyor. eğer o ise yarım saat sonra çalışmıştı anlam verememiştim

Marş motoru dişliniz son nefesini vermiş, dişleri sıyırdı veya ileri çıkıp volan ile buluşamıyor, bu yüzden boşda dönerken çıkardığı sesi duyuyorsunuz.

Marş motoru dişliniz son nefesini vermiş, dişleri sıyırdı veya ileri çıkıp volan ile buluşamıyor, bu yüzden boşda dönerken çıkardığı sesi duyuyorsunuz.

Aynen arkadaşın dediği gibi dişli sıyırmış.Belki o anlık yakalaması için vitesle oynamayı deneyebilirsiniz.Ama oto elektrikçi yolu görünüyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,352
Kullanıcılar
450,206
Son üye
elektronom111

Yeni konular

Geri