matlab kurulumu

fatihhh53

Üye
arkadaşlar matlabı kuramadım win7 64 bit kullanıyorum çalışan bir matlab sürümü var mı? ve adım adım nasıl kuracağım plp anahtarını bulmama rağmen kullanıcı adı ve şirket adını istiyor orası sallıyorum ama daha sonradan çalıştırmayı denediğimde lisans la ilgili bişey çıkıyor demek istediğim deneme sürümü olarak bile kuramadım konuyu buraya açmak yanlış olabilir belki ama hem deneme sürümü matlab programı hemde kurulumunu nasıl yapacağımın açıklaması lazım çok şey istemiyorumdur inş :)

64 biti mevcut ama bulmam zor. Yani 32 bit gibi internette bulman zor cunku pek kımse kullanmıyor. Kullananlarda lisanslı kullanıyor. Bildigim kadarıyla 64 bit icin deneme surumu yok.Sadece 32 bit icin var

Ben de win7 kullanıyorum matlabin çoğu sürümünü kurmaya çalıştım ama uyumsuzluk verdi.baya uğraşmıştım ama sonunda Mathworks.Matlab.R2010a sürümünü uyumsuzluk göstermeden kurabildim.)

Mathworks.Matlab.R2010 u bidene bencede

matlab r2010b yüklemek istiyorum ama activation key veya serial istiyo yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

malab yerine aynı işi yapan açık kaynak kodlu programları kullanabilirsin. FreeMat buradan yükleyebilirsin

2010 da açılan konuya 2012'den bile cevap var xD

Arkadaşlar bunun key i nedir söyleyebilirmisiniz benim acil yüklemem lazım hiç bir key olmuyor....

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,257
Son üye
Ali Mert Esendemir

Yeni konular

Geri