manyetik sensörler geniş bilgi?

ufukizmir arkadaşım ( bi manyetik sensör bi direnç bide led diyot.olay bu kadar basit ) demişsinde manyetik sensörü anlayamadım manyetik sensörden kastın küçük kapalı cam tüp içindeki kontakmı açıklarsan sevinirim.
evet.kapalı cam tüp içiersindeki manyetik kontak direnç ve led..uygun ölçüde plastik kalıp yaptırdım..led için ufak bi delik..3x0,22 kablo..izolasyon içinde katalizör-reçine karışımı..

mükemmel tasarlamışsın eline sağlık zaten kontaktan düşük akım geçeceği için sorunsuz ve mükemmel çalışır

mükemmel tasarlamışsın eline sağlık zaten kontaktan düşük akım geçeceği için sorunsuz ve mükemmel çalışır
aynen dediğiniz gibi.düşük akım geçeceği için sonuç mükemmel..20-30 euro vereceğime 1-2 tl ye halletmek daha mantıklı..

aynen dediğiniz gibi.düşük akım geçeceği için sonuç mükemmel..20-30 euro vereceğime 1-2 tl ye halletmek daha mantıklı..

ufukizmir arkadaş bana bu konuda yardımcı olurmusujn? benimde basım belada sensörlerle..dediğin gibi ucuza halledersek çok iyi olacak..

peki bu manyetik sensörleri yaparken orjinaliyle aynımı yani cam tüp varmı asal gazlı cam tüp

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri