manyetik sensörler geniş bilgi?

Arkadaslar manyetik sensörlerle alakalı dönem ödevi aldımda megep okul kıtabı oldugu ıcın kullanamıyorum onu..

dönem ödevime yazabılecegım genıs biraz da ayrıntılı bilgi arıyorum..bilgisi olan varsa yardım lütfen :confused:

makinalarımızda kendi yaptığımız manyetik sensörleri kullanıyorum..çok çektim bu sensörlerden hala daha çekiyorum:) orjinalini alsak 15-20 £ civarında..kendim 1-2 tl ye hallediyorum fakat en fazla 1 ay dayanıyor:)

makinalarımızda kendi yaptığımız manyetik sensörleri kullanıyorum..çok çektim bu sensörlerden hala daha çekiyorum:) orjinalini alsak 15-20 £ civarında..kendim 1-2 tl ye hallediyorum fakat en fazla 1 ay dayanıyor:)

Bir yanlışınız olmasın?Ne marka ve nerede kullanıyorsunuz?Sensörler öyle sık arızalanmaz.Fiziksel bir hasara uğrarsa başka.O zamanda sensör arızasından değil koruma eksikliğinden söz edilir.10 yıldır hiç arızalanmayan dünya kadar sensörüm var.
Kendi yaptığımı kullanıyorum demişsiniz.Doğrusu merak ettim.Daha ayrıntı verirseniz memnun oluruz.

Bir yanlışınız olmasın?Ne marka ve nerede kullanıyorsunuz?Sensörler öyle sık arızalanmaz.Fiziksel bir hasara uğrarsa başka.O zamanda sensör arızasından değil koruma eksikliğinden söz edilir.10 yıldır hiç arızalanmayan dünya kadar sensörüm var.
Kendi yaptığımı kullanıyorum demişsiniz.Doğrusu merak ettim.Daha ayrıntı verirseniz memnun oluruz.

plastik kalıp yaptırdım uygun ölçüde..bi manyetik sensör bi direnç bide led diyot.olay bu kadar basit:) 1 tl ye mal oluyor.ayrıca sensörler yağın içinde çalışıyo resmen.sık arıza yapması bundan.orjinaller 1 yıla yakın gidiyor ama çok sensöre ihtiyacımız oldugundan haliyle bütçeyi zorluyor..
eğer sizde manyetik sensör yapmak istiyorsanız irtibata geçin yardımcı olurum..

hakketten merak ettim nasıl 1 2 tl ye mal ediyosunu bu benim numaram ararsananız sevinirim 0541 441 7370

manyetik sensör dedigin dil kontak degilmi

yani bobinlerle hallediveriliyor

ufukizmir arkadaşım ( bi manyetik sensör bi direnç bide led diyot.olay bu kadar basit ) demişsinde manyetik sensörü anlayamadım manyetik sensörden kastın küçük kapalı cam tüp içindeki kontakmı açıklarsan sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri