Malzemeyi nereden tamin edebilirim

seagate

Profesyonel Üye
M683 High Precision Linear Stage, Piezo Motorized Positioner, High-Speed, Ultrasonic Piezomotor, Closed-Loop Encoder

Merhaba arkadaşlar yukardaki ürünü ülke sınırlarımız içinde nerede bulabilirm? Kim alır, kim satar, kaça satar gibi bilgilere ulaşmam lazım. Firmanın kendisine mail attım dönerlermi dönmezlermi bielmem.

Kolay gelsin...

Edit : Konu başlığına bakın, "tamin" . O ne demek şimdi ? Kusura bakmayın...

M683 High Precision Linear Stage, Piezo Motorized Positioner, High-Speed, Ultrasonic Piezomotor, Closed-Loop Encoder

Merhaba arkadaşlar yukardaki ürünü ülke sınırlarımız içinde nerede bulabilirm? Kim alır, kim satar, kaça satar gibi bilgilere ulaşmam lazım. Firmanın kendisine mail attım dönerlermi dönmezlermi bielmem.

Kolay gelsin...

Edit : Konu başlığına bakın, "tamin" . O ne demek şimdi ? Kusura bakmayın...

Seagate bu ürün anladığım kadarıyla linear motorun çok çok hassas bi versiyonu. 50mm hareket alanı var. Ve hassas encoderlarla çok çok hassas pozisyonlama yapıyor. Doğru mu? İthalat olarak tecrüben oldu mu hiç daha önce? Eğer yoksa yardımcı olabilirim.

Ama türkiyede bunun muadili vardır diye düşünüyorum tabi ki emin değilim bu hassaslık tutar mı :) Ama kullanım yerini söylersen daha iyi bilgi verebileceğimi sanıyorum. Laser engraver falan mı yapmayı düşünüyosun? İthalat konusundada 80-90 doları mı ne geçmediğinde direkt sokabilirsin gümrüğe bile geçmeden ama daha pahalıdır muhtemelen. (80-90 dan emin değilim +-20) Eğer bi tane getirteceksen sorun yok ama ticari amaçlı belli sayının üstünde getirticeksen müşavir falan tutman lazım fiyat uçuyo.

Özelden de ulaşabilirsin.

Seagate bu ürün anladığım kadarıyla linear motorun çok çok hassas bi versiyonu. 50mm hareket alanı var. Ve hassas encoderlarla çok çok hassas pozisyonlama yapıyor. Doğru mu? İthalat olarak tecrüben oldu mu hiç daha önce? Eğer yoksa yardımcı olabilirim.

Ama türkiyede bunun muadili vardır diye düşünüyorum tabi ki emin değilim bu hassaslık tutar mı :) Ama kullanım yerini söylersen daha iyi bilgi verebileceğimi sanıyorum. Laser engraver falan mı yapmayı düşünüyosun? İthalat konusundada 80-90 doları mı ne geçmediğinde direkt sokabilirsin gümrüğe bile geçmeden ama daha pahalıdır muhtemelen. (80-90 dan emin değilim +-20) Eğer bi tane getirteceksen sorun yok ama ticari amaçlı belli sayının üstünde getirticeksen müşavir falan tutman lazım fiyat uçuyo.

Özelden de ulaşabilirsin.

Bir tane lazım. Jeton saydıracam..
Daha önceden bir çok ülkeden alışveriş yaptım.

Bir tane lazım. Jeton saydıracam..
Daha önceden bir çok ülkeden alışveriş yaptım.
O zaman ithalatla ilgili ukalalık yapmaya gerek yok demekki :)

Jeton saydırıcam derken ileri geri yaptırarak jetonları düşürceksiniz sanırım. Yani eğer jeton saydırmanın çok başka bi anlamı yoksa :)
Vidalı milin hassasiyeti yeterli değil mi?

Size saygım var ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Farkında olmadan ukalalık yaparsam kusura bakmayın :)

O zaman ithalatla ilgili ukalalık yapmaya gerek yok demekki :)

Jeton saydırıcam derken ileri geri yaptırarak jetonları düşürceksiniz sanırım. Yani eğer jeton saydırmanın çok başka bi anlamı yoksa :)
Vidalı milin hassasiyeti yeterli değil mi?

Size saygım var ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Farkında olmadan ukalalık yaparsam kusura bakmayın :)

Saniyede 10 kez ileri geri yaparmı mil(sanmam :p)
10 k jetonu 1 günde sayarız artıkın.(Artıkını Edirne ve Tekirdağlılar alıştırdı)
Olmuyor, jetonun jetona çok sürtünmemesi gerekiyor(plastik jeton).
Uyuyayım rüyamda görürüm(Bir normal rüya görsem şaşarım zaten)

Kolay gelsin..

Saniyede 10 kez ileri geri yaparmı mil(sanmam :p)
10 k jetonu 1 günde sayarız artıkın.(Artıkını Edirne ve Tekirdağlılar alıştırdı)
Olmuyor, jetonun jetona çok sürtünmemesi gerekiyor(plastik jeton).
Uyuyayım rüyamda görürüm(Bir normal rüya görsem şaşarım zaten)

Kolay gelsin..

:D Sen arastirmani yapmissin zaten, normal linear motorlarda isini gormedigine gore, daha once ithalat da yapmissin benim yardim edebilecegim bi konu yok demektir :)

Kolay Gelsin.. Iyi Forumlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri