Magelis HMI ile farkı farkedin..

sanırım kimse bilmiyor ):

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
xbtgt 2110 rs232 kablo ile bağlanıp içindeki proğramda değişiklik yapalabilirmi

xbtgt 2110 panel rs 232 kablo şeması elinde olan varmı acaba acil lazım..

arkadaşlar merhaba.elimde xbtgt 4230 panel var bunu siemens s7 200 cpu224xp ile haberleştirmek istiyorum bunu rs485 üzerinden nasıl haberleştire bilirim desap 9 bağlantı şeması elinde olan varmıdır.teşekkür ederim
acil cevap gerekiyor lütfen.

Merhabalar

Resimde bağlantı şekli mevcut.

gvtpt.jpg

iyi çalışmalar

Yavuz hocam merhaba. ben schneider elektrık ekran kullanmaya yenı başladım . projemdede hem klavye hemde printer kullanmam lazım elimdeki panelde hmıstu855t bu ekrana bunları nasıl baglayabılırım ayarlarını nerden yapabılırım yardımcı olabılırsen cok sevınırım.

Yavuz hocam merhaba bende schneider ekran kullanmaya yenı basladım. Elımde hmıstu855t var . Buna yazıcı ve kalvye baglamak ıstıyorum . Bu mumkunmudur ve mumkunse nasıl yapabılırım yardımcı olursanız cok sevınırım...

S7 200 ile XBTGT2110 kullanarak bir proje yapacağım. Reçete oluşturmam lazım. S7 200 'de hafıza kartı yok. XBTGT2110 içerisinde reçeteleri oluşturmam mümkün mü? Dahili hafızası varmı? Yoksa nasıl bir çözüm uygulayabilirim ? YArdımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,949
Son üye
mrterenky_

Yeni konular

Geri