Merhabalar, herkese iyi forumlar yeni üye olduğum için bir hatam varsa affola iş yerimiz için mini bir cnc yaptım ancak cnc nin step motorlarından Microstep driver markalı JK1545 kodlu sürücü kartlarına bağlantı geliyor takıldığım kısım ise burası pul+, pul- , dır+ , dır- , ena+ , ena- yerleri var ancak bunlardan hangisi mach3 cnc kartının neresine takılacak onu bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim herkese iyi forumlar.
Not: Eve gidince resim ekleyeceğim.
20190204_143212.jpg
20190204_143245.jpg
20190204_143303.jpg
20190204_180043.jpg
20190204_180052.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cnc Router Makinesi Yedek Parçaları Listesi ;
istenilen ve aranan parçaları kategoriler halinde sizler için liste haline getirdir. Eğer Olmasını istediğiniz veya fikir olarak vermek istediğiniz parça var ise [email protected] adresine mail atınız. satış amaçlı değil fikir amaçlı atarsanız mutlu oluruz. biz endüstriyel dalda ürünler getirmeye çalışır iken arge ve hobi ihtiyaçalarınıda sizden öğrenmek istiyoruz. iyi çalışmalar.

Cnc Router Parçaları
Mach3 Kontrol Kartı fiyatları ;
spindle motor fiyatları.
spindle motor sürücüleri ;
Step Motor fiyatları ;
step motor sürücü fiyatları ;
servo motor fiyatları ;
sigma profil fiyatları ;
mach3 cnc ;
MACH3 EL ÇARKI ;
Linear kızak fiyatları ;
Arel Spindle Motor ;
Herz Spindle Motor ;
Vidalı mil fiyatları ;

Merhaba , sac delme presim mevcut ve mach3 ile cnc ye çevirmek istiyorum fakat ilerleme adımlarını her defasında sensör den gelen pulsa göre vermek istiyorum

(örn. Pres her inip kalktığında delmiş olacak ve sacın verilen ilerlemeyi yapması için presten gelen yukarı kalktım sinyalini alıp ilerlemesi gerek tabi bunu her delmede yapacak sinyal için sensör kullanılacak)

Lütfen yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri