Müzik dinlerken ses dalgalanması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba. Telefonum Xiaomi redmi note 10 pro. Telefonda Bluetooth ile müzik dinlerken müziğin yüksek olduğu yerlerde ses kısılıp düşük olan yerlerde yükseliyor ama fiziki bir ses yükselmesi yaşanmıyor tuşlarla kontrol edemiyorum program değiştirdim yine aynı sebebini bilen yazsın

Herkese merhaba. Telefonum Xiaomi redmi note 10 pro. Telefonda Bluetooth ile müzik dinlerken müziğin yüksek olduğu yerlerde ses kısılıp düşük olan yerlerde yükseliyor ama fiziki bir ses yükselmesi yaşanmıyor tuşlarla kontrol edemiyorum program değiştirdim yine aynı sebebini bilen yazsın
Mesajının sonuna lütfen eklemeyi unuttun herhalde. Forum ahalisinin böyle talimat tarzı soru ve mesajlara biraz alerjisi vardır.

Son düzenleme:
Bunu kapatın:

xiaomi.png

Haklısınız, ben gençliğine veriyorum, sanırım anlamıştır diye düşündüm.
yine de birilerine nasıl hitap edileceğini bilmeli. nezaket bile değil, sadece güzel dilimizi kullanmayı bilmeli insan. okulda verilen dil bilgisi dersi önemli. beni insan saymayanı, ben de insandan saymam.

Kardeşim az önce baktım kapalıymış. Başka bir nedeni olmalı
kardeşim diye hitap ettiğin adamın yaşına bir baktın mı? sizi terbiyeye davet ediyorum. lütfen insan sıfatını hak ediniz. benim sıfat kullanmam yasak.

kardeşim diye hitap ettiğin adamın yaşına bir baktın mı? sizi terbiyeye davet ediyorum. lütfen insan sıfatını hak ediniz. benim sıfat kullanmam yasak.
Beni yanlış anlama ama birisinin sosyal medya hesabına bakarak gbt sini göremem :) yaşını bilmediğim bir insan ki büyükse büyüğüm küçükse küçüğümdür saygı duyarım ama hakkında birşey bilmediğim insana ne olarak hitap etmemi istersin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri