Bluetooth da ses dalgalanması

Ustalarım hepinize iyi günler dilerim. Telefonumun markası Redmi Note 10 Pro. Herhangi bir Bluetooth cihazda müzik dinlerken müziğin hafif olduğu yerlerde ben fiziki birşey yapmadan ses otomatik yükselirken müziğin yoğun olduğu yerlerde ise otomatik sesi azalıyor ama telefonun sesi azalmıyor AAC kapalı sorunu bulamadım her Bluetooth cihazda yapıyor sorunu bilen yazabilirmi lütfen?

Ustalarım hepinize iyi günler dilerim. Telefonumun markası Redmi Note 10 Pro. Herhangi bir Bluetooth cihazda müzik dinlerken müziğin hafif olduğu yerlerde ben fiziki birşey yapmadan ses otomatik yükselirken müziğin yoğun olduğu yerlerde ise otomatik sesi azalıyor ama telefonun sesi azalmıyor AAC kapalı sorunu bulamadım her Bluetooth cihazda yapıyor sorunu bilen yazabilirmi lütfen?
Abilerin buna cevap yazmışlardı geçen açtığın konuda. Faydası olmadı mı ?

benim telefonun aynısı, sürüm güncelemelerin tamam mı?

En son sürüm ustam
sanırım kablosuz kulaklık kullanıyorsun, başka kulaklıkta da aynı sorunu yaşadınız mı? çünkü bu kablosuz kulaklıkların en büyük zaafı batarya sorunu ve darbe almaları. bunları bir değerlendir. ben biraz eskiyim, hala kablolu kullanıyorum. kablosuz kulaklığa karşıyım. beynim daha bana lazım.

sanırım kablosuz kulaklık kullanıyorsun, başka kulaklıkta da aynı sorunu yaşadınız mı? çünkü bu kablosuz kulaklıkların en büyük zaafı batarya sorunu ve darbe almaları. bunları bir değerlendir. ben biraz eskiyim, hala kablolu kullanıyorum. kablosuz kulaklığa karşıyım. beynim daha bana lazım
Evet başka cihazlarda da yaşadım tüm Bluetooth cihazlarda ama sorunu çözemedim kablolu da kullanmak isterim ama biraz rahatlık sevdiğim icin onu kullanıyorum teşekkür ederim bilgi icin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bluetooth cihazda müzik dinlerken müziğin hafif olduğu yerlerde ben fiziki birşey yapmadan ses otomatik yükselirken müziğin yoğun olduğu yerlerde ise otomatik sesi azalıyor ama telefonun sesi azalmıyor
Teknikte bu olay COMPRESSOR/LIMITOR olarak tanımlanır.
Compressor ve limitor genellikle mikrofon kuvvetlendiricilerde kullanılmaktadır.
Telefonda veya müzik dinlediğiniz aygıtta mikrofon girişi aktif ise...
Ayrıca bluetooth cihazı telefon ile irtibatlanıp, ses alıp gönderme amaçlı kullanılıyorsa bu durum normaldir.
Zaten bu gibi blue tooth cihazları telefonla irtibatlandırılıp telefonu HANDS FREE olarak kullanabilmek için tasarlanmışlardır.

Teknikte bu olay COMPRESSOR/LIMITOR olarak tanımlanır.
Compressor ve limitor genellikle mikrofon kuvvetlendiricilerde kullanılmaktadır.
Telefonda veya müzik dinlediğiniz aygıtta mikrofon girişi aktif ise...
Ayrıca bluetooth cihazı telefon ile irtibatlanıp, ses alıp gönderme amaçlı kullanılıyorsa bu durum normaldir.
Zaten bu gibi blue tooth cihazları telefonla irtibatlandırılıp telefonu HANDS FREE olarak kullanabilmek için tasarlanmışlardır.
Ustam Bluetooth mikrofonunu kapatsam düzelir mi

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri