Mühendislik tamamlama mı? Bu saatten sonra mı?

elektronikmuh inanki daha fazla iş bulma imkanı var söylediğine katılıyorum, ama şu gerçek yeni şantiyeden geliyorum onlar bizim kadar kesinlikle yorulmuyorlar :(

Bende sayın elektronikmuh ile islam_joker e katılıyorum haklısınız.

dün mühlerin yanına mal götürdüm birde baktım ki 4 pc de kantır oynuyorlar al sana muh nasıl çalışır

Çaycı hocam sende mühendis ol kantır mı oynarsın çiftetelli mi oynarsın sana kalmış.

kpss se de 4001 ı deneyebılırsın kendı bolumuz olmayınca ne yapıcaz bunu yapıcazzz..
gercı konu guncelmı bılmıyorum ama

senın yasında hala yerınde sayanlar var bızım bolumde kırk yasında bır abı vardı ıkıncı öğretım okuyordum ben 3 cocugu vardı gunduz calısıyor gece okula gelıyordu bolum bırıncısı oldu adam ıkıncı öğretım muh. tamamlama yerlerı varsa gıt muhendıs ol sonra yuksek lısans yap sonra doktora yap yukselebıldıgın kadar yuksel ama kpss de kendı bolumuzden umıt yoksa 4001 dene ...

senın yasında hala yerınde sayanlar var bızım bolumde kırk yasında bır abı vardı ıkıncı öğretım okuyordum ben 3 cocugu vardı gunduz calısıyor gece okula gelıyordu bolum bırıncısı oldu adam ıkıncı öğretım muh. tamamlama yerlerı varsa gıt muhendıs ol sonra yuksek lısans yap sonra doktora yap yukselebıldıgın kadar yuksel ama kpss de kendı bolumuzden umıt yoksa 4001 dene ...

kusura bakmayın epeydir konu takibi yapmadım bu 4001 nedir bilemiyorum açıkçası bana dersleriniz nasıl derseniz bölüm 1 ci felan benim olmam imkansız gerçektende ders çalışmıyorum ama artık bir noktada sonuçta biz çıraklıktan geldiğimiz için diyorum kendimce bir proje düşünüyorum vede belki para kazandırır 10 yıl içinde kazandırmaz isede en iyi ihtimalle elektrik müh okuyan yada muh derslerini görmek isteyen arkadaşlara büyüklere faydası olacak bizde bari buralara boşa gelmedik geldik başkalarına da faydamız olacak diyeceğiz vede bunda da bana farketmeden ençok destek veren şahsen yıldız da ki hocalarımız oldu çünkü kenidleri de okul birincilikleri ile oralara gelmediği için sadece azim olacak, para bende kazanmak istiyorum ama bazende başka hayırlı çalışmalar yapmam lazım diyorum baklım kısemetse 5 6 ay içersinde web ortamında birşeyler çıkartmış olucam ortaya sonrasında da hem web hemde okul tam rayında gitmeye başlıyacak.

3 çocuğu var dediğiniz abimiz gibi çevremde 2 çocuklu 32 34 yaşlarında bir abimiz 30 lu yaşlarında bir bilg muh okuyan ablamız vede geneli 24 28 yaş aralığı müh kazanmış dgs ile giriş yapmış arkadaşlar ve büyüklerimiz var o yüzden pes demek yok ama farklı düz yoldan değil de yan yollardan finişe varma isteğimiz var bu arada geçen dönem aftan yaralanarak gelen öğrenci olan 50 60 yaşlara ulaşmış bir amcamız geldi okulda derslere giriyormuş bunuda duyurmak isterim

sayın çaycı "bu saatten sonra hayata atıl fazla zaman kaybetme müh. olunca fezaya çıkmıyorsun zaten" sözünü söyleyenleri muhatap bile alma derim. biz geçen sene orda 6 tefliydik. ben 2 sene çalıştığım işimden ayrıldı, bir arkadaşımız meb de kadrolu öğretmendi ve 1 sene ara verip geldi diğer arkdaşımız büyük bir trafo fabrikasında 5 senedir çalışmaktaydı ve işini bırakıp geldi. genelde hepimiz 27-28 yaşındaydık. fezaya çıkmıyorsun ama geleceğini garanti altına alıyorsun, önün açılıyor.

merhaba
volcanoos siz daha önce bu programa katılmıssınız.Bnde sarejova unıversıtesının ıstanbul ofısıyle gorustum.Sız oraya gıtmeye nasıl karar verdınız, neler yasadığınız, deneyim ve tecrubelerınızı anlatırsanız sevinirim.
Şimdiden tsekkurler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar,
Teknik Öğretmenler için hiçbir şey yapılmıyor, bu sebeble hiçbir şey için ümitlenmeyelim.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri