LX 20 GSM modülünü alarm sistemine bağlama ve LX yazılımı ile modülü yapılandırma

admins

Üye
Merhabalar,alarm sistemimin içerisinde olan ve panele bağlantısını gerçekleştiremediğim LX20 GSM modülünü uzaktan yapılandırma desteğini kullanmaksızın,kendim Lokal : PC den RS232 ile (gerekli kablo LX-PROGRAMI) ile gerçekleştirmek istiyorum.Programı ve kabloları nasıl temin edebilirim.Bu konuda yardımlarını esirgemeyen herkeze minnettar olurum.

Detay: Hırsız Alarm Sistemleri - Biges Güvenli Hayat Teknolojileri A.Ş.

EBS - LX20

Arkadaşlar bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek kimse yokmudur acaba..?
Kısa bir süre önce denedim lx 20 GSM modülünü panele bağladığımda modül panelde kayıtlı telefon numaralarını alarm halinde devreye giriyor üzerinde bulunan STATUS,OK,ERROR,DTMF ledlerinden DTMF led lambası iki sn süre ile yanıp sönüyor her telefon numarası için ve arama anında STATUS led lambasıda mavi bir şekilde yanmaya başlıyor.Sistem boşta iken yeşil renkte yanan OK led lambası beyaz renkte yanıyor ama bir türlü sistemdeki kayıtlı numaralara sinyal gelmiyor.Paneldeki telefon hattı çıkışını normal telefon hattına bağladığımda sistemdeki telefon numaralarını arıyor fakat lx 20 modülünü bağladığımda bir türlü sinyal alamadım.Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarımıza minnettar kalırım.

yardımcı olmak isterdim ama benimde bu konuda tam bir bilgim yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri