lx 20 GSM Modülü Yardım !!

admins

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Alarm sistemim ile kullanmak istediğim elimde bir adet lx 20 GSM modülü var bunu sisteme entegre etmek istiyorum,bağlantı aşamasında yardımcı olabilirmisiniz?Bu modülü panele bağlayıp alarm halinde sisteme kayıtlı numaraları aramasını istiyorum.

Daha önce denemelerim sonucu lx 20 GSM modülünü panele bağladığımda modül panelde kayıtlı telefon numaralarını alarm halinde devreye giriyor üzerinde bulunan STATUS,OK,ERROR,DTMF ledlerinden DTMF led lambası iki sn süre ile yanıp sönüyor her telefon numarası için ve arama anında STATUS led lambasıda mavi bir şekilde yanmaya başlıyor.Sistem boşta iken yeşil renkte yanan OK led lambası beyaz renkte yanıyor ama bir türlü sistemdeki kayıtlı numaralara sinyal gelmiyor.Paneldeki telefon hattı çıkışını normal telefon hattına bağladığımda sistemdeki telefon numaralarını arıyor fakat lx 20 modülünü bağladığımda bir türlü sinyal alamadım.Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarımıza minnettar kalırım.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız var mı?

LX20 kablosuz modüldür.evinde veya işyerlerinde telefon hattı olmayan alarm sistemleri için kullanılır.bildiğim kadarıyla pro...alarmsistemleri kullanır bu modülü.çalışması için sistemdn aktif edilmesi gerekir.Kutusunda seri no fln yazar onları tanıtmak gerekir yoksa çalışmaz.normal telefon hattına bağlaman işe yaramaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri