Luna marka X5 sayacın ekran sembölleriyle ilgili.......Not:videoyu yükleyemedim...

yılmascan

Üye
Mrb.Arkadaşlar,saygıdeğer Hocalarımız öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplarınız için teşekkürlerimi iletiyorum.aşağıdaki konuda değerli fikirlerinize ihtiyacım vardır.
Şimdi videoda görüldüğü gibi her ne yaptım ise sayaçtaki L1 L2 L3 'lerinin flaş yapmalarını durduramadım.Sayacı da Elektrik kurumu böyle bağlamış.
Acaba benmi yanlış biliyorum,yoksa gerçekten sayaç doğrumu gidiyor...?
NOT: Videoyu bir türlü yükleyemedim.
Yüklerken bu yazı karşıma çıkıyor; "Yüklenen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor."

Ekli dosyalar

• 20190509_103033.jpg
    20190509_103033.jpg
    386.4 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20190510-115042_Gallery.jpg
    Screenshot_20190510-115042_Gallery.jpg
    764 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yanılmıyorsam,flaş yapma,faz sıralarının ters
olduğunu gösteriyor.Ancak,kaydın normal ya-
pılmasına engel teşkil etmediği söylenmişti.
Sami hocam haklısın bende öyle bildiğim için fazların yerlerini değiştirdim, K I'ların yerlerini değiştirdim kısacası ne yaptım ise durduramadım ve halan de öyle devam ediyor.ne yapacağımı ben de bilmiyorum artık.

Luna müşteri hizmeylerinden bilgi almanızda yarar var.Aslında,çokda sevmediğim sorunlu ! bir marka.

Son düzenleme:
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/makel-kombi-sayaçlar.3678/

0020_29726ab3-b2d7-4b3c-8236-e8075570dd8d_2.gif

Değerli hocam bağlantılarda dikkatederseniz resimde de görülüyor ki, doğru bağlanmış ve kurumun (memur) bağlamış fakat dediğim gibi faz yerlerini,akım trafo sekonderlerini vb.hepsinin yerlerini değiştirdim fakat çözüm bulamadım,yoksa diyorum ki acaba Akım trf. Primer giriş ve çıkış yönleri ters ise yinede böyle olurmu acaba....?

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri